Reklama

Reklama

"Rolnik szuka żony 2": Jeden z uczestników już wybrał! Ania i Grzegorz - czy to już miłość?

Sporo emocji w programie "Rolnik szuka żony 2". W siódmym odcinku, który widzowie telewizyjnej Jedynki obejrzeli 18 października, z przygodą na wsi pożegnała się kolejna osoba. Grzegorz zdecydował, kto jest wybranką jego serca. On już wie. Pozostali rolnicy wciąż zastanawiają się, co zrobić.

Sporo emocji w programie "Rolnik szuka żony 2". W siódmym odcinku, który widzowie telewizyjnej Jedynki obejrzeli 18 października, z przygodą na wsi pożegnała się kolejna osoba. Grzegorz zdecydował, kto jest wybranką jego serca. On już wie. Pozostali rolnicy wciąż zastanawiają się, co zrobić.
Ania i Grzegorz - czy to już miłość? / fot. z oficjalnego profilu programu "Rolnik szuka żony 2" /TVP

Przypomnijmy, że w szóstym odcinku (emisja 11 października) pierwsze osoby pożegnały się z programem. Anna odprawiła młodszego od siebie Łukasza, który nie dawał jej wsparcia, na jakie liczyła. Rafał został odrzucony przez Kamilę, która wprost powiedziała mu, że do siebie nie pasują. Grzegorz pożegnał się z Mirellą, która była dość zaskoczona tą decyzją... Co wydarzyło się w odcinku siódmym?

Grzegorz chyba zakochał się w Ani i Paulina to zauważyła. "Powoli zaczynam się zastanawiać, co ja tutaj robię" - przyznała. Kiedy rolnik zabrał Paulinę na spacer, ona pierwsza powiedziała mu, że czuje się odstawiona na bok. Dziewczyna stwierdziła, że nie pasują do siebie i że trzyma kciuki za Anię. "Życzę ci, żeby cię nosił rękach" - powiedziała Ani opuszczając dom Grzegorza. Rolnik przyznał, że czuje się coraz bardziej związany z Anią. "Jak cię zobaczyłem, to wiedziałem, że będę chciał cię bliżej poznać" - wyznał jej podczas spaceru. On jako jedyny z całej piątki bohaterów programu już wie, kto jest jego wybranką.

Reklama

Eugeniusz i Robert wciąż nie mogą się zdecydować, kogo wybrać. Oni jako jedyni nie pożegnali się z żadną z trzech kobiet, które zaprosili do swych domów.

Kobiety Eugeniusza nieustająco zabiegają o jego względy. Tym razem postanowiły nieco zmienić jego fryzurę. On zaprosił je natomiast do muzeum, a tam zaproponował... taniec. Krystyna była zbulwersowana tym pomysłem. "To nie jest miejsce do tańca" - stwierdziła. Wydaje się, że najstarszy rolnik coraz bardziej jest zainteresowany Lilianną. Pozwolił, aby ścięła mu włosy i komplementował kwiaty z papieru, jakie zrobiła. Widać, że kobieta zaimponowała mu talentem, a kiedy na łące malowała obrazy, Eugeniusz zachwycał się jej urodą oraz klasą. Czy to właśnie ją wybierze?

Robert również świetnie czuje się w towarzystwie swoich trzech kobiet. One go rozpieszczają, a jemu to się bardzo podoba. Co zrobi rolnik? O jego względy rywalizują Agnieszka, Joanna i Krystyna. Na kolejną randkę mężczyzna zabrał Joannę - wybrali się na bilard. Wydawało się, że para dobrze się ze sobą czuje i bawi. Robert przyznał jednak: "Oczuwam dreszczyk przy Krystynie". Jaką decyzję podejmie rolnik? Być może tego dowiemy się w kolejnym odcinku.

Walka o Anię trwa. Kiedy kobieta zaprosiła na przejażdżkę Jakuba, Mariusz myślał, że to podróż w jedną stronę. Chyba wydawało mu się, że Ania już wybrała i to właśnie on zawładnął jej sercem. Jakież było zdziwienie Mariusza, kiedy para uśmiechnięta wróciła z randki do domu. Mężczyzna nie potrafił ukryć swych emocji i nie chciał rozmawiać z Jakubem. "Zachowuje się jak nastoletnia dziewczynka, która strzela focha. Myślę, że to zazdrość" - stwierdził Jakub. Mariusz przyznał, że bardzo zależy mu na Ani. "Jest zauroczenie, jest miłość" - oświadczył. Co zrobi Ania?

Marta walczy o Rafała z Justyną i wydaje się być bardzo zdeterminowana. Tym razem zaskoczyła  chłopaka, kiedy pojawiła się w sukience z napisem "Żona idealna". Rafał wciąż nie wie, jaką decyzję ma podjąć. Czy wybrać spontaniczną Martę, która wyraźnie o niego zabiega czy poważniejszą i lepiej radzącą sobie na wsi Justynę. "Nie wiadomo, czego można się spodziewać po osobie spontanicznej" - przyznaje rozdarty Rafał. Czy pójdzie za głosem serca i postawi na Martę?

Jakie decyzje podejmą bohaterowie programu "Rolnik szuka żony 2", dowiemy się już w kolejnym, ósmym odcinku produkcji.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL