Reklama

Reklama

"rodzinka.pl": Finał pełen niespodzianek

Bolo (Daniel Dziorek) dostanie pracę w Londynie i wyjedzie z Polski, Kuba (Adam Zdrójkowski) definitywnie pożegna się z planami zamieszkania z Paulą (Julia Wieniawa-Narkiewicz), Tomek (Maciej Musiał) wróci do domu rodziców, a Janina (Halina Skoczyńska) i Zenon (Michał Grudziński) postanowią wprowadzić się do Boskich... Wiemy, co wydarzy się w finałowym odcinku 5. serii "rodzinki.pl"!

Już w piątek, 6 grudnia, Dwójka wyemituje dwa ostatnie odcinki 5. serii uwielbianego przez widzów serialu o zwariowanej rodzince.

Zdradzamy, że w finałowej scenie w domu Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) pojawi się w komplecie cała rodzina Boskich. Dla rodziców Tomka (Maciej Musiał), Kuby (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski) spotkanie z najbliższymi - choć zacznie się od dobrych nowin - wcale jednak nie zakończy się wesoło...

Najpierw Kuba zakomunikuje Natalii i Ludwikowi, że jest zmuszony porzucić pomysł o zamieszkaniu ze swoją dziewczyną Paulą, bo lokatorka mieszkania, do którego planowali się przeprowadzić, postanowiła wrócić do Warszawy.

Reklama

- Nic się nie przejmuj. I tak bym ci nie pozwoliła - pocieszy go Natalia w głębi serca dziękując opatrzności, że problem jej syna sam się rozwiązał.

Chwilę później Tomek poinformuje rodziców, że Bolo właśnie dowiedział się, iż dostał pracę w Londynie, o którą od dawna się starał i lada moment wyjedzie z Polski aż na pół roku.

- Nie będzie nas z Maćkiem stać na mieszkanie we dwóch, więc wracam do was - zakomunikuje rodzicom.

Nie będzie to jednak ostatnia niespodzianka, jaką los przygotował tego dnia dla Natalii i Ludwika.

- Sprzedaliśmy dom! - usłyszą od Janiny, która razem z Zenonem wpadnie do nich nagle z niezapowiedzianą wizytą.

Boskim, choć ucieszą się ze szczęścia rodziców Natalii, szybko zrzedną miny, gdy okaże się, że dziadkowie muszą wyprowadzić się ze swojego domu natychmiast i nie mają się gdzie podziać do czasu, aż ich nowe lokum nie będzie wyremontowane.

- Nie będzie wam przeszkadzało, że zamieszkamy z wami? - zapyta Janina i, nie czekając na odpowiedź, każe Zenonowi przynieść z samochodu... bamboszki.

Natalia i Ludwik w jednej chwili zrozumieją, że muszą usunąć sprzed swojego domu tabliczkę "Na sprzedaż"...

Jak potwierdziła w rozmowie z nami producentka "rodzinki.pl" Dorota Kośmicka-Gacke, z Boskimi spotkamy się znowu dopiero jesienią przyszłego roku. Tymczasem Dwójka zaprasza na dwa ostatnie odcinki 5. serii serialu - 6 grudnia o godzinie 20.45 ("Wigilia") i 21.15 ("Czyżby koniec?").

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: Daniel Dziorek | Rodzinka.pl

Reklama

Reklama

Reklama