Reklama

Reklama

Robert Makłowicz stracił program

Robert Makłowicz stracił program "Makłowicz w drodze" - poinformował Pressserwis.

Robert Makłowicz stracił program "Makłowicz w drodze" - poinformował Pressserwis.
Robert Makłowicz na planie programu "Makłowicz w drodze" /TVN /materiały prasowe

Program "Makłowicz w drodze" emitowany był na należącym do TVN Discovery Polska kanale Food Network od listopada 2017 roku.

"To decyzja stacji. Nie zaproponowano mi przedłużenia serii. Myślę nad przeniesieniem się do internetu" - Presserwis cytuje wypowiedź Makłowicza.

W każdym odcinku programu "Makłowicz w drodze" krakowski krytyk kulinarny dzielił się z widzami swoją bogatą wiedzą, a także degustował i prezentował regionalne przysmaki. Makłowicz odkrywał również lokalne tradycje i miejscowe specjały. 

Przypomnijmy, że Makłowicz przez 20 lat związany był z Telewizja Polską, która nagle, w marcu 2017, zakończyła z nim współpracę.

Reklama

Przyczyną konfliktu podróżnika i jego pracodawcy stał się spot wizerunkowy TVP. Robert Makłowicz publicznie stwierdził, że jego wypowiedź wykorzystana w tym materiale została zmanipulowana. Sytuację porównał do filmu "Miś". Nie ukrywał potem, że okoliczności jego rozstania z Telewizją Publiczną były wyjątkowo przykre, zwłaszcza że jego codzienna praca nie była związana z poglądami politycznymi.

- Powiedziałem, że programy informacyjne w telewizji publicznej wyglądają jak "Miś" i nie zmieniam zdania, ale nie mówiłem tego w tych programach, które dla nich robiłem, one z polityką nie mają nic wspólnego. Mamy teraz takie czasy, że kto nie z nami ten przeciw nam -  Makłowicz mówił agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Robert Makłowicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL