Reklama

Reklama

Roast Kuby Wojewódzkiego trafi na antenę TVN

TVN ostatecznie wyemituje program "Wszyscy na jednego... czyli roast Kuby Wojewódzkiego". Jak mówił wcześniej w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl dyrektor programowy stacji, Edward Miszczak, trwały dyskusje, czy "taki program nadaje się do pokazania w telewizji".

Kuba Wojewódzki (C) w trakcie "roastu"

"Roast" to popularna na całym świecie kabaretowa formuła oparta na zabawnych skeczach z dozą uszczypliwości. Uczestnicy tego typu show z pewnością muszą mieć do siebie sporo dystansu, ponieważ główną ideą "roastów" jest wywlekanie i wyśmiewanie wszelkich wad, plotek oraz sekretów. Tutaj wszystkie chwyty są dozwolone! Nie brakuje ostrych słów, kąśliwych żartów i dosadnych złośliwości! Na udział w tego typu zabawie zdecydował się również Kuba Wojewódzki.

"Wszyscy na jednego... czyli roast Kuby Wojewódzkiego" to widowisko, które ostatecznie zostanie wyemitowane w TVN już 16 lutego. Show pojawi się na antenie już we wtorek o godz. 22.30, tuż po pierwszym w tym sezonie odcinku programu "Kuba Wojewódzki", planowanym na godzinę 21.30.

Reklama

W wydarzeniu udział wezmą polskie gwiazdy w składzie: Anna Dereszowska, Dawid Podsiadło i Piotr Kędzierski. Pojawią się również popularni polscy stand-uperzy: Antoni Syrek-Dąbrowski, Cezary Jurkiewicz, Michał Kempa, Sebastian Rejent oraz Abelard Giza.

"Toczą się dyskusje" - portal Wirtualnemedia.pl cytował wcześniejszą wypowiedź dyrektora programowego TVN, Edwarda Miszczaka. "Jeśli nie pokażemy roastu w TVN, to pójdzie w serwisie Player. Na razie to jest pięćdziesiąt na pięćdziesiąt. To byłby pierwszy roast wyemitowany w polskiej telewizji. Nagranie jest bardzo udane, bardzo śmieszne, ale też bardzo ostre. To hard core. Dlatego zastanawiamy się, czy taki program nadaje się do pokazania w telewizji" - Miszczak mówił o wątpliwościach związanych z telewizyjną emisją show. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kuba Wojewódzki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje