Reklama

Rebel Wilson gwiazdą "Super Fun Night"

Najnowszy hit komediowy "Super Fun Night" podbił już serca widzów w USA - teraz wkracza na polskie ekrany. 7 kwietnia serial zadebiutuje na antenie Comedy Central Family.

Od trzynastu lat Kimmie (w tej roli Rebel Wilson) oraz jej dwie najlepsze przyjaciółki Helen-Alice i Marika są nierozłączne. W przeciwieństwie do wszystkich dookoła, zamiast zakładać rodziny, dziewczyny wolą co piątek wyruszać w miasto, by dobrze się bawić.

Reklama

Sytuacja zmienia się w momencie, gdy Kimmie dostaje awans w firmie prawniczej, co sprawia, że teraz częściej zostaje po godzinach. Pracuje tam jej odwieczna rywalka Kendall. W firmie jest też przystojny adwokat Richard Royce, który zawróci Kimmie w głowie. Helen-Alice i Marika martwią się, że zmiany w życiu przyjaciółki wpłyną na ich relacje i dalsze losy cotygodniowego rytuału Super Fun Night - wspólnie spędzanych babskich wieczorów. Pomimo że przyjaciółki nie wpisują się we współczesne kanony piękna, nie sposób nie polubić tych trzech zwariowanych dziewczyn.

O Rebel Wilson, aktorce i gwieździe stand-up z Australii, ostatnimi czasy jest coraz głośniej. Jej kariera nabrała rozpędu po występie w komedii "Druhny", gdzie zagrała ze swoim obecnym partnerem Mattem Lucasem. W 2013 zdobyła nagrodę Teen Choice i Złoty Popcorn. Teraz wraca na ekrany w serialu "Super Fun Night", do którego napisała scenariusz, i którego była również producentem.

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Super Fun Night

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje