Reklama

Razem w życiu, razem w serialu...

Bohaterem jednego z odcinków 3. serii "Komisarza Aleksa" będzie młody robotnik pracujący dorywczo przy remontach przeznaczonych na sprzedaż mieszkań, Antek Gradoń. Wcielił się w niego Antoni Królikowski, któremu na planie w jednej z ról towarzyszyła Laura Breszka - prywatnie ukochana aktora.

Na ruchliwej łódzkiej ulicy nagle umiera młoda kobieta. Wieść o śmierci Patrycji (Marta Jarczewska) jest wielkim wstrząsem dla jej męża Antka Gradonia (Antoni Królikowski). Chłopak nie potrafi pogodzić się z utratą żony. To za jej namową podjął pracę w prywatnej firmie remontującej mieszkania, które potem sprzedawane są bogatym kupcom. Oboje od dawna borykali się z problemami finansowymi, zalegali z zapłatą czynszu, często brakowało im pieniędzy na zakup jedzenia. Antek wierzył jednak, że kiedyś szczęście wreszcie się do nich uśmiechnie. Teraz wie, że będzie musiał nauczyć się żyć bez Patrycji. Ma ogromne wyrzuty sumienia, bo pewnego razu zdradził żonę z jej najlepszą przyjaciółką Olgą (Laura Breszka), która jest w nim od dawna zakochana...

Reklama

Śmierć żony to dopiero początek dramatycznych wydarzeń, w wir których wpadnie Antek. Okaże się bowiem, że ciało Patrycji zostało wykradzione z kostnicy! Gdy komisarz Marek Bromski (Jakub Wesołowski) odwiedzi mieszkanie remontowane przez Gradonia, Alex wpadnie na trop... ludzkich zwłok zamurowanych w jednej z wnęk! Policjanci ze zgrozą odkryją, że to ciało Patrycji. Podejrzenie o jego zamurowanie od razu padnie na Antka.

Podczas sekcji zwłok wyjdzie na jaw, że Patrycja wcale nie zmarła na zawał, jak podejrzewano. Była kurierem przemycającym narkotyki z Kolumbii w swoim... żołądku, a jedna z kapsułek z kokainą najwidoczniej pękła i spowodowała śmierć dziewczyny! Odnalezione ciało zostało przed zamurowaniem zmasakrowane. Ktoś, kto je wykradł z kostnicy, chciał odzyskać przeszmuglowaną przez dziewczynę kokainę i po prostu wyciął jej żołądek. Antek Gradoń będzie musiał ukrywać się przed policją, by uniknąć aresztowania za morderstwo żony. Znajdzie pomoc u przyjaciółki Patrycji, zakochanej w nim Olgi, ale to, czego dowie się o niej, sprawi, że cały jego świat legnie w gruzach.

Antoni Królikowski i Laura Breszka prywatnie już od kilkunastu miesięcy są parą i wszystko wskazuje na to, że łączy ich naprawdę wielkie uczucie. Praca na planie "Komisarza Aleksa" nie była ich pierwszym spotkaniem przed kamerą. W ubiegłym roku zagrali razem w jednym z odcinków serialu "Ja to mam szczęście!".

Laura Breszka jest absolwentką łódzkiej Filmówki, ma już na swoim koncie kilkanaście ról w serialach (m.in. "Prawo Agaty", "Julia" i "Pierwsza miłość") i filmach ("Bejbi blues". "Nie ten człowiek"). Reżyserzy, z którymi dotąd pracowała, twierdzą, że jest bardzo utalentowana i z pewnością już wkrótce dołączy do grona najpopularniejszych polskich aktorek swojego pokolenia.

Odcinek 2. nowej serii "Komisarza Aleksa" z udziałem Laury Breszki i Antoniego Królikowskiego zobaczymy na antenie TVP 1 już w marcu.

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: prywatnie | antoni | Królikowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje