Reklama

"Ranczo": Wszystko po nowemu

Przed nami premierowy odcinek 9. serii kultowego serialu. I choć bohaterowie "Rancza" raczej się nie zmienili, to okoliczności, w których się znajdą - już tak.

Ksiądz (Cezary Żak), który jeszcze w poprzednim sezonie został biskupem pomocniczym, teraz szykuje się do pracy w kurii. - Mój bohater denerwuje się, czy podoła tej funkcji - zdradza aktor. Na szczęście wciąż będzie mu pomagać Michałowa (Marta Lipińska).

Reklama

A co u jego brata bliźniaka? Również awans. I to jaki! Jego Polska Partia Uczciwości dostała się do Sejmu. Były wójt znakomicie odnajdzie się w siedzibie rządu na Wiejskiej. Znacznie gorzej zniosą to świeżo zaprzysiężone posłanki.

Halina i Lodzia (Violetta Arlak, Magdalena Kuta) pierwszego dnia pracy ze stresu zamkną się w sejmowe toalecie i za nic nie będą chciały wyjść. - Tu trzeba coś wiedzieć, jakoś się zaprezentować, a one co? Potrafią się tylko wystroić - tłumaczy Violetta Arlak.

- Czerepach będzie w swoim żywiole, zostanie wicepremierem - mówi z kolei Artur Barciś. Oczywiście zaostrzy to konflikt z prezesem. - Arkadiusz uważa, że teraz może wszystkimi rządzić. Bardzo się myli. Ostatnie słowo musi należeć do mojego bohatera. I tak też się stanie - wyjaśnia Cezary Żak.

- Pracując nad scenariuszem pilnie śledziliśmy to, co działo się na Wiejskiej - wyjaśnia reżyser serialu Wojciech Adamczyk. - Wyczyny naszych serialowych posłów są wzorowane na zachowaniach prawdziwych polityków. Oczywiście tylko te najgorsze - dodaje ze śmiechem.

Tymczasem w Wilkowyjach również rozegra się walka o władzę - zbliża się koniec kadencji Lucy (Ilona Ostrowska) jako wójta. Już teraz wiadomo, że bój o urząd będzie zacięty i podzieli mieszkańców wsi. Jednak pomiędzy kim się rozegra, nie możemy jeszcze zdradzić.

Oczywiście nie zabraknie też wątków miłosnych. Monika (Emilia Komarnicka) zacznie robić Jerry'emu (Jeff Butcher) sceny zazdrości, a Kinga (Agnieszka Pawełkiewicz) pokłóci się z Pawłem (Dobromir Dybecki).

MU

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Kurier TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje