Reklama

Radek już nie zatańczy

Niedzielny ćwierćfinał "Tańca z gwiazdami" niczym szczególnym nie zaskoczył. Do półfinału nie zakwalifikowali się Radek Majdan i Iza Janachowska. Najlepsi byli tym razem - dla odmiany - Anna Mucha i Rafał Maserak.

Pary zaprezentowały się w dwóch tańcach. W pierwszej odsłonie uczestnicy zatańczyli niewykonywany jeszcze taniec, a w drugiej - taniec, w którym mieliśmy już okazję ich oglądać, ale w nowej choreografii.

Reklama

Pierwsi na parkiet ruszyli Natasza Urbańska i Jan Kliment. Wykonali piękne tango argentyńskie.

"Na takie emocje czekałem do dzisiejszego dnia" - stwierdził Piotr Galiński. Pozostali jurorzy również byli pod wrażeniem - cztery "dziesiątki". Coraz lepiej radzi sobie z tańcem Radek Majdan. "Nareszcie zacząłeś, kolego, tańczyć" - podsumował występ Radka i Izy Janachowskiej Galiński. Quickstep w ich wykonaniu został oceniony na 32 punkty. W pasodoble zobaczyliśmy po raz pierwszy Anię Muchę i Rafała Maseraka. Przy okazji takiego tańca nie mogło zabraknąć odniesień do "hiszpańskiej Muchy". Mimo, że dla Beaty Tyszkiewicz "czegoś było za dużo" to jednak para mogła cieszyć się z kompletu punktów. Michał Kwiatkowski, który właśnie obchodził 26. urodziny, wykonał wraz ze swoją partnerką Janją Lesar tango. "Było cudnie" - stwierdził Galiński. Gdyby nie stopy, do których przyczepiła się Iwona Pavlović, byłaby "czterdziestka", a tak to skończyło się na 38 punktach.

W drugim akcie niedzielnego "TzG" Natasza zaprezentowała się w cha-chy. Miało być zabawnie i chyba było. Według Wodeckiego "to było tak efektowne, że zbladła nawet opalenizna Piotra (Gąsowskiego)". Czterdziestka po raz drugi. Radek Majdan z hiszpańskim animuszem przystąpił do pasodoble. Jak na jego taneczne predyspozycje i umiejętności wypadło przyzwoicie. Pavlović chwaliła bramkarza za łokcie i hiszpańskie linie, cokolwiek by to nie znaczyło. I nawet pośladki były na miejscu. Po zsumowaniu wszystkich ocen jurorów wyszło 38 punktów. Po hiszpańskim akcencie, Mucha zmierzyła się z foxtrotem. Jurorzy chwalili i maksymalnie oceniali. Wodecki porównał rywalizację Ani i Nataszy do rywalizacji premiera i prezydenta. Jako ostatni w ćwierćfinale tanecznego programu TVN wystąpili Michał i Janja. Zatańczyli jive'a. "Nawet jak pan tyłem do mnie tańczy, to mi się podoba" stwierdziła Beata Tyszkiewicz, a Galiński dodał, że było "troszkę mniej niż super". W każdym razie wystarczyło na 38 punktów.

Tuż przed ogłoszeniem wyników głosowania telewidzów zaśpiewała brazylijska piosenkarka Ive Mendes.

Nie było szczególnych niespodzianek. Wszystko zgodnie z przewidywaniem i tradycją. Ania - pierwsza, Natasza - druga. Z programem pożegnał się Radek Majdan. W przyszłym tygodniu - półfinał.

MWMedia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Iza Janachowska | mucha | Majdan | Radek Majdan | Radek | Nie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje