Reklama

"Pytanie na śniadanie": Wymiana prowadzących

Już niebawem stacje telewizyjne zaprezentują swoje jesienne ramówki. Okazuje się, że spore zmiany szykują się nie tylko w "Dzień dobry TVN", ale i w "Pytaniu na śniadanie". Nowymi prowadzącymi popularnego programu mają zostać Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. W efekcie, lubiana przez widzów para: Tamara Gonzalez Perea oraz Robert El Gendy została zwolniona.

Robert El Gendy i Tamara Gonzalez Perea nie będą już prowadzić "Pytania na śniadanie"

Pandemia koronawirusa sprawiła, że stacje telewizyjne musiały na wiosnę odwołać sporo swoich flagowych programów. Nic więc dziwnego, że teraz szykują się do walki o widza.

Reklama

Stacje zdecydowały się m.in. na odświeżenie formuły programów śniadaniowych. Z "Dzień dobry TVN" pożegnali się już Piotr Kraśko i Kinga Rusin. Ta ostatnia właśnie potwierdziła to w mediach społecznościowych.

"Dlaczego już nie DDTVN? Chcę realizować swoje kolejne marzenia, wykorzystać swobodę i niezależność finansową, którą mam dzięki świetnie prosperującej firmie kosmetycznej - mojej dumie. Chcę współtworzyć nowe ciekawe projekty w kilku obszarach: telewizja, biznes, działalność społeczna. Ostatnio wiele się zmieniło w 'Dzień Dobry TVN', a odejście mojego współprowadzącego stworzyło naturalną okazję, by ruszyć do przodu. Kiedy jak nie teraz?" - napisała na Instagramie.

Plotkuje się, że jej miejsce ma zająć Agnieszka Woźniak-Starak, która z pewnością przyciągnie widzów przed telewizory.

Okazuje się, że TVP również postanowiła dokonać istotnych zmian wśród swoich pracowników. Jak podaje "Fakt", od września nowymi prowadzącymi "Pytanie na śniadanie" będą Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Zajmą oni miejsce Tamary Gonzalez Perey i Roberta El Gendy'ego, którzy zostali pozbawieni pracy. Dlaczego?

Mówi się, że Tamarę i Roberta zwolniono, gdyż ich duet od dłuższego czasu odnotowywał najniższe wyniki oglądalności. Tamara skomentowała całą sytuację na Instagramie podczas rozmowy ze swoją fanką. 

"To prawda, że nie będziesz już w PnŚ?" - zapytała jedna z internautek. "Tak, to prawda. Bo podjęto decyzję, żeby wymienić nas na inną parę. Dlaczego? O to już pytaj producentów programu, bo ja nie mam odpowiedzi" - odpowiedziała wyraźnie rozczarowana Tamara.

Ciekawe, jak w roli prowadzących śniadaniówkę poradzi sobie Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Przypomnijmy, że zarówno aktorka, jak i prezenter są od wielu lat związani z Telewizją Polską. Cichopek gra Kingę Zduńską w serialu "M jak miłość". Z kolei Kurzajewski mógł już sprawdzić się w roli prowadzącego, gdyż był gospodarzem programu "Kocham Cię, Polsko".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Pytanie na śniadanie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje