Reklama

Putin udzielił wywiadu Naomi Campbell

Premier Rosji Władimir Putin udzielił znanej modelce Naomi Campbell wywiadu, w którym opowiedział o swoim stosunku do sportu, tygrysów i studentek, które podarowały mu erotyczny kalendarz. Wywiad ukazał się we wtorek w magazynie "GQ".

Putin oświadczył, że zainteresował się ochroną tygrysów po obejrzeniu filmu dokumentalnego o pracy działaczy zajmujących się tym problemem na Dalekim Wschodzie. "Zdecydowałem, że trzeba im okazać pomoc i dlatego zorganizowałem program pomocowy wysokości 5 mln dol. Potem zaczęliśmy go poszerzać o niedźwiedzie brunatne, białe i inne obszary" - powiedział.

Reklama

Wyznał, że widział tygrysa "praktycznie na wolności" - jak pisze agencja ITAR-TASS. "Podobało mi się to, ale nie wszyscy moi koledzy, którzy byli wtedy ze mną, podzielali te uczucia" - oświadczył.

Dodał, że tygrys, którego zobaczył wraz z tropicielami, został schwytany w specjalną pułapkę, która nie wyrządziła mu żadnej krzywdy, i ekipa zdjęciowa Kanału 1 telewizji podeszła bliżej, żeby nakręcić z nim zdjęcia.

Znaczna część wywiadu była poświęcona uprawianiu sportu. Putin powiedział, że utrzymuje dobrą formę regularnie ćwicząc i pływając, a także uczestnicząc w treningach swej ulubionej dyscypliny: judo. "Akurat wczoraj świetnie się rozgrzałem" - wyznał.

Campbell zapytała Putina o fotografię, na której widać, jak pływa on motylkiem. "To było w jednej z syberyjskich rzek. Temperatura wynosiła 16 stopni, wiec myślałem tylko o tym, żeby jak najszybciej wyjść z wody" - powiedział.

Jedno z pytań dotyczyło roznegliżowanego kalendarza, który otrzymał w ubiegłym roku na urodziny od studentek dziennikarstwa. "Dziewczyny mi się podobały, są ładne. Kalendarz też mi się podobał, ale nie to jest najważniejsze - powiedział. - Dziewczyny nie przestraszyły się tego erotycznego kalendarza, odważyły się. Jako studentki dziennikarstwa świetnie wiedziały, że ludzie mogą je później wziąć na języki, ale wykazały się odwagą. I szczerze mówiąc, to spodobało mi się najbardziej".

Putin nie był pierwszą osobistością, z którą Campbell przeprowadziła wywiad dla "GQ". Na początku roku ukazała się jej rozmowa z prezydentem Wenezueli Hugo Chavezem.

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: naomi campbell | Władimir Putin | premier Rosji | wywiady | Campbell Naomi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje