Reklama

Reklama

"Przyjaciele": Jennifer Aniston i David Schwimmer są parą?

Burzliwy związek Rachel i Rossa należał do kluczowych wątków „Przyjaciół”. Jak ujawnili niedawno wcielający się w nich na ekranie Jennifer Aniston i David Schwimmer, chemia między bohaterami była odzwierciedleniem wzajemnej fascynacji aktorskiego duetu. Okazuje się, że uczucie, które zrodziło się na planie serialu, po latach odżyło. Tak przynajmniej twierdzi znajomy pary cytowany przez brytyjski magazyn „Closer”.

David Schwimmer i Jennifer Aniston w serialu "Przyjaciele"

Wątek relacji Rossa i Rachel od samego początku elektryzował fanów "Przyjaciół". Burzliwy związek dwójki bohaterów, którzy mimo łączącego ich uczucia nie potrafili się dogadać i wielokrotnie ze sobą zrywali, by po jakimś czasie znów do siebie wracać, podzielił widzów. Podczas gdy jedni zawzięcie im kibicowali, inni zwracali uwagę, że relacja ta jest zwyczajnie toksyczna, a biorąc pod uwagę tak dużą niezgodność charakterów, w prawdziwym świecie związek ów nie miałby szansy przetrwać.

David Schwimmer: Byłem zakochany w Jennifer Aniston

Niedawno wyszło na jaw, że widoczna na pierwszy rzut oka chemia między Rachel i Rossem była odzwierciedleniem wzajemnej fascynacji portretujących ich na ekranie aktorów. W wyemitowanym pod koniec maja odcinku specjalnym serialu Jennifer Aniston i David Schwimmer ujawnili, że prywatnie również czuli do siebie miętę.

Reklama

"Byłem wówczas zakochany w Jen" - wyznał wprost serialowy Ross. "To zdecydowanie było odwzajemnione" - odparła odtwórczyni roli Rachel. "Oboje byliśmy sobą mocno zauroczeni, ale ciągle się mijaliśmy. Zawsze któreś z nas było akurat w związku. Nigdy nie przekroczyliśmy tej granicy" - dodał aktor.

Jennifer Aniston i David Schwimmer: Przyjaźń czy kochanie?

Fanów "Przyjaciół" z całą pewnością ucieszą najświeższe doniesienia na temat prywatnej relacji gwiazd serialu. Jak ujawniła w rozmowie z brytyjskim magazynem "Closer" osoba z bliskiego otoczenia aktorskiego duetu, uczucie, które przed laty zrodziło się na planie produkcji, teraz odżyło.

"Zaraz po nagraniu odcinka specjalnego zaczęli pisać do siebie SMS-y, a miesiąc temu David poleciał do Los Angeles, by zobaczyć się z Jen. Spędzili ze sobą sporo czasu. Jadali wspólne kolacje, dużo rozmawiali. Pojechali też razem do jednej z ulubionych winnic Jen w Santa Barbara" - wyjawił znajomy pary, który pragnął zachować anonimowość.

Choć rzecznicy aktorów we wtorkowy wieczór zgodnie zaprzeczyli tym rewelacjom, fani zapewne nadal będą snuć teorie na temat ich rzekomego romansu - tym bardziej, że zarówno Aniston, jak i Schwimmer od kilku lat są oficjalnie singlami. Zdobywczyni Złotego Globu w 2018 roku rozwiodła się z aktorem Justinem Theroux, Schwimmer zaś rok wcześniej rozstał się z żoną, brytyjską artystką Zoe Buckman.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje