Reklama

Reklama

"Prawo Agaty": Niespodziewany zwrot w finale

Absolutnie nic nie wskazywało na szczęśliwy finał szóstego sezonu "Prawa Agaty", a jednak... w ostatniej scenie Marek (Leszek Lichota) złoży namiętny pocałunek na ustach Agaty (Agnieszka Dygant). A sędzia Dorota Gawron (Daria Wiadawska) zostanie oczyszczona z korupcyjnych zarzutów.

W finałowym odcinku "Prawa Agaty" (emisja we wtorek, 25 listopada, w TVN) ruszy proces o handel kobietami. Główny oskarżony to oczywiście Piotr Górecki (Andrzej Zieliński).

Agata zostanie pełnomocnikiem oskarżycieli posiłkowych - rodziców zaginionej dziewczyny, która prawdopodobnie jest zmuszana za granicą do prostytucji. Bardzo wysoka stawka dla Przybysz, zwłaszcza, że skazanie Góreckiego będzie oznaczać również oczyszczenie Doroty (Daria Widawska) z korupcyjnych zarzutów... Tak, tak, już nikt nigdy nie nazwie Doroty Gawron sprzedajną sędzią! Czy media poinformują, że ta kobieta jest czysta jak łza?

Reklama

Nie potrafią bez siebie żyć?

Przybysz i Dębski nigdy wcześniej nie byli tak daleko od siebie jak w tej serii. Ona straciła ich wspólne dziecko, ale nie zdobyła się nawet na to, by poinformować go o ciąży. On znalazł sobie inną (Magdalena Walach) i myślał, by ułożyć sobie życie u jej boku. Oskarżenie Doroty o łapówkarstwo poróżniło ich jeszcze bardziej, bo ostro kłócili się o linię obrony. Marek do tego stopnia wyprowadził Agatę z równowagi, że dostał od niej cios w twarz.

Lecz na koniec wszystko zmieni się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. W związku z procesem Góreckiego znów - jak za dawnych czasów - połączą siły. Gangster wprawdzie odkryje podwójną grę Dębskiego i zacznie go szantażować, ale ostatecznie uda się go przechytrzyć. Plus gorący pocałunek.

Czy to oznacza, że Agata i Marek zrozumieją, iż nie potrafią bez siebie żyć?

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL