Reklama

Pozwą Maję Sablewską?

Byłe podopieczne - Doda i Marina mają do niej żal. Twierdzą, że Maja Sablewska nie dbała o ich interesy jak na menedżerkę przystało, tylko lansowała siebie.

Gwiazdy, które promowała, nie są jej wdzięczne za współpracę. Zarówno Doda, z którą menedżerka pracowała przez kilka lat, jak i Marina oraz Edyta Górniak, mają do Mai wiele pretensji.

Reklama

Dlaczego, skoro o wszystkich za sprawą Sablewskiej było głośno? Otóż mają do niej żal o "sprzedawanie" ich życia prywatnego do prasy.

Co prawda, nie mają na to dowodów, ale utrzymują, że o pewnych rzeczach wiedziała tylko ona, a jakimś cudem potem gazety...

Ale to nie koniec listy z zarzutami. Zarówno Doda, jak i Marina nie są przekonane, że obrotna menedżerka broniła należycie ich interesów. Utrzymują, że najbardziej dbała o swoje.

I to zarówno przy negocjowaniu spraw finansowych, jak i promocji ich wizerunku. Najlepszym dowodem według nich jest udział Mai w jury "X Factor".

Podobno Doda z Mariną przygotowują już pozew. Cóż, perfekcyjna menedżerka będzie musiała się nauczyć, że królowa jest jedna.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana polskiej telewizji w jednym miejscu!

Telemax

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Nie | Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje