Reklama

Poznajmy bohaterów "Rezydencji"

Świat wielkich pieniędzy i luksusu bywa wciągający. Gdy jednak zajrzymy do niego przez dziurkę od klucza, zobaczymy że nie jest tak kolorowo, jak mogłoby się wydawać. Już w środę, 7 września, w telewizyjnej Jedynce obejrzymy pierwszy odcinek nowego serialu "Rezydencja", reklamowanego jako polska "Dynastia".

Serial "Rezydencja" będzie miał ponad sto odcinków, a opowiadać będzie o rodzie Podhoreckich. Świat bohaterów serialu kręci się wokół potężnych pieniędzy i miłości.

Reklama

- Jan Podhorecki jest właścicielem imperium kosmetycznego. Posiada wrażliwe sumienie, ale ma też na tym sumieniu różne grzeszki - ogólnie swojego bohatera Jerzy Zelnik.

Jednym z jego grzechów jest zdrada. Wprawdzie od lat ma tę samą żonę Urszulę (Grażyna Szapołowska), ale już na pierwszy rzut oka można się zorientować, że miłość się wypaliła.

- Ula jest uwikłana w rodzinę, w problemy synów. Historia będzie ewoluowała w różne strony. Mam nadzieję, że scenarzyści zadbają o dobry humor, nasz i widzów - mówi Szapołowska.

Para ma trójkę dzieci. Łukasz to frustrat, ciągle zabiegający o miłość ojca i będący pod silnym wpływem matki.

- Wybrał studia na Oksfordzie wbrew sobie, by przypodobać się ojcu. Wcześniej marzył, by zostać lekarzem i pomagać chorym w Afryce - opowiada Sambor Czarnota.

Łukasz bardzo zazdrości bratu dobrych relacji z ojcem, co prowadzi do trwałego konfliktu. Marek to typowy lekkoduch.

- Nie obnosi się z tym, że ma pieniądze. Jest lubiany i towarzyski. To zupełne przeciwieństwo brata - niewiele zdradza Jan Wieczorkowski.

Jego najbliższym przyjacielem jest młodsza siostra Marysia. Jest to rozwydrzona nastolatka, która uwielbia się bawić.

- To taka polska Paris Hilton, która lubi chodzić na imprezy i ciągle pakuje się w kłopoty. Swoim zachowaniem chce zwrócić na siebie uwagę zapracowanych i zajętych rodziców - mówi Klaudia Halejcio.


- Mam nadzieję, że w tym serialu każdy znajdzie coś dla sobie - dodaje Anna Cieślak, która w serialu reprezentuje drugą, ważną rodzinę - Kochanowskich.

W rolach drugoplanowych w serialu występuje plejada znakomitych polskich aktorów, m.in. Katarzyna Figura, Małgorzata Pieczyńska, Weronika Książkiewicz, Daria Widawska.


------------------------------------------------------------------------------------

Serial "Rezydencja" emitowany będzie od 7 września we wtorki, środy i czwartki na antenie telewizyjnej Jedynki. Reżyserii serialu podjęli się: Maciej Żak, Mirosław Gronowski i Łukasz Wiśniewski. Autorami scenariusza są: Paweł Trześniowski, Radosław Figura, Anita Nawrocka, Arkadiusz Kośmider.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana polskiej telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Nie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje