Powraca "rodzinka.pl"

Nieposkromiona "rodzinka.pl" powraca na antenę Dwójki! Nowe perypetie trzech pokoleń Boskich widzowie TVP2 będą śledzić już od 6 marca. Premierowe odcinki szóstej serii w każdy piątek, o godz. 21:05.

Szósta seria serialu "rodzinka.pl" zapowiada się wyjątkowo! Widzowie będą bowiem śledzić perypetie nie dwóch, jak dotąd, a trzech pokoleń Boskich, którzy zamieszkają pod jednym dachem!

Reklama

Dziadkowie - na czas remontu własnego domu - przeniosą się do Boskich i zajmą sypialnię rodziców. Szybko okaże się, ze dla starszych państwa tematy tabu nie istnieją, a oni sami są zaskakująco wyzwoleni, prowokując wiele zabawnych sytuacji, niejednokrotnie krepujących nawet młodszą część rodziny. Zapowiada się więc niezwykle wesoło, a czasami również pikantnie.

Babcia Janina, idąc z duchem czasu, będzie z zacięciem zgłębiać tajniki Facebooka. Nie podda się nawet wtedy, gdy Tomek ją skrytykuje i uzna, że jej życie w realu jest niekompatybilne z tym w sieci. To nie koniec zaskakujących cech babci, które odkryjemy w nowym sezonie. Poznamy ją m.in. jako perfekcyjną w każdym calu panią domu, która układa, wyciera, froteruje, poleruje i przekładała talerze w szafkach, żeby "poprawić ergonomię", a i tak nic nie można znaleźć. Jak Natalia poradzi sobie w sytuacji, w której kontrolę nad domem spróbuje przejąć jej mama? Córka nie pozostanie dłużna rodzicielce i postanowi "uaktualnić" stare przepisy Janiny, która rzecz jasna nie będzie tym zachwycona, bo po co wszak zmieniać coś, co jest doskonałe!

Ludwika - pod rządami nie jednej, a aż dwóch pań domu - czeka niełatwy los. Jak bowiem odpowiedzieć na pytanie "Czy indyk nadziewany kasza perłową jest smaczniejszy od tego nadziewanego komosą ryżową?". Cokolwiek nie powie, podpadnie żonie albo teściowej...

Dziadek za to będzie się starał zaimponować Kacprowi wiedzą historyczną i wygrać rywalizację z "wszechwiedzącym" Internetem. Wytłumaczy wnukowi, co to kacapy i kim był Goering. Zenona i Ludwika czekają natomiast męskie rozmowy "facetów pod butem" przy sortowaniu prania. M.in. o tym o tym, jak dosypać żaru do pieca miłości.

Tomek przeprowadzi się z powrotem do domu, ale nie wróci do swojego pokoju. Jego sypialnią stanie się piwnica, a bracia z premedytacją będą włączali pralkę i suszarkę, aby ten nie miał chwili spokoju po nocnych wojażach. Po rozstaniu z Magdą Tomek zacznie bowiem intensywnie poszukiwać "tej jedynej", co nie raz przyprawi Natalię o poważny ból głowy. Zaskoczy ją także - tym razem pozytywnie - nowa pasja średniego syna, Kuby, który stanie się walczącym ekofanem.

Najmłodszy Kacperek przestanie być słodkim maleństwem - ku utrapieniu rodziców wejdzie w burzliwy okres buntu i dorastania. Stanie się aktywistą społecznym, protestując w kwestiach "palących i ważkich". Zacznie także uprawiać sport i zakocha się... Lecz czy wybranką będzie Zosia?

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje