Reklama

Reklama

Popielewicz Miss Polski? Prawie...

W niedzielę, 7 grudnia, odbędzie się gala 25-lecia Miss Polski z jedyną w tym roku koronacją najpiękniejszej - Miss Polski 2014. Jubileuszową imprezę poprowadzi m.in. Agnieszka Popielewicz. Jak się okazuje, dziennikarka brała udział w wyborach Miss Polski 2005 i znalazła się w finałowej dziesiątce tego konkursu!

Gala Miss Polski 2005 odbyła się w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Prowadzącym był wówczas Zygmunt Chajzer, który w tym roku poprowadzi wspólnie właśnie z Agnieszką Popielewicz 25-lecie konkursu!

Droga Popielewicz w konkursie Miss Polski rozpoczęła się od wygranej konkursu regionalnego. Agnieszka zdobyła szarfę Miss Śląska 2005. W finale Miss Polski awansowała do TOP10. Jak wspomina wybory miss?

W ostatnim wydaniu "Gwiazdy" dziennikarka przyznała, że miała trudności, by się tam odnaleźć: - Nawet nie pamiętam, kto mnie do tego namówił. Nie startowałam w żadnych eliminacjach, tylko pojechałam do Warszawy na casting. Tam dostałam tzw. dziką kartę i tak dostałam się do finału konkursu Miss Polski.

Reklama

- Kiedy pojechałam na zgrupowanie, poczułam się jak słoń w składzie porcelany! Inne dziewczyny miały ze sobą kreacje na rano, popołudnie, wieczór, a ja biegnąc na trening, wkładałam dżinsy, t-shirt, a włosy związywałam w kucyk. Kompletnie do nich nie pasowałam - wyznała Agnieszka.

- Z chodzeniem też nie było u mnie najlepiej, dlatego kiedy uczyłyśmy się choreografii, starałam się chować za innymi dziewczynami. Mimo to udało mi się dostać do finałowej dziesiątki - dodała z dumą Popielewicz.

- Dzięki temu pojechałam potem do Chin na międzynarodowy konkurs piękności. No i tamtego wieczoru wydarzyło się coś jeszcze. Pamiętam, jak obserwując prowadzących konkurs - Zygmunta Chajzera i Maćka Dowbora - pomyślałam sobie, że fajnie byłoby pracować tak jak oni. I to marzenie spełniło się, a 7 grudnia będę miała okazję poprowadzić razem z Zygmuntem Chajzerem jubileuszową, bo 25. galę wyborów Miss Polski - podsumowała piękna gwiazda Polsatu.

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Miss Polski 2014

Reklama

Reklama

Reklama