Reklama

Reklama

Polska wersja "Curvy Supermodel" jako "Supermodelka Plus Size"

Polska edycja reality show "Curvy Supermodel" będzie miała tytuł "Supermodelka Plus Size".

"Supermodelka Plus Size" zadebiutuje na antenie Polsatu jesienią

Firma Rochstar, która dla Polsatu produkuje program, wybrała już uczestniczki, które będą mogły wziąć udział w show. Na czas trwania programu zamieszkają one w Domu Modelek.

Podstawowym kryterium udziału w show jest posiadanie rozmiaru 42. lub większego, wzrostu co najmniej 170 cm oraz bycie w przedziale wiekowym 18-28 lat.

W każdym tygodniu uczestniczki będą mierzyć się ze swoimi problemami i stawiać czoło nowym wyzwaniom, które nie tylko przygotują je do kariery, ale także dostarczą możliwości zawodowych w drodze na szczyt. Czteroosobowe jury składające się z ekspertów z doświadczeniem modowym "plus size" będzie doradzać im na tej drodze we wszystkich etapach i wybierać, kto ma to coś, żeby przejść do następnego odcinka, a kto musi zostać wyeliminowany. 

Reklama

W kolejnych odcinkach będą pojawiać się goście w postaci ekspertów w danych dziedzinach, związanych z tematami odcinków. Przed uczestniczkami zadania aktorskie, sportowe, taneczne i próba swoich sił w reklamie telewizyjnej. Nie zabraknie też takich, które każą im zmierzyć się ze swoimi słabościami czy niezbyt miłymi sytuacjami z przeszłości.

Branża modowa przechodzi spektakularną rewolucję i wiele marek otwiera się na "duże kobiety". Ostatnio, tylko w samych w Stanach Zjednoczonych, rynek XL wzrósł do 20 miliardów dolarów. Dlatego, jeżeli chcesz zostać modelką o zaokrąglonych kobiecych kształtach i przeżyć wielką przygodę, to zgłoś się do nowego programu telewizji Polsat! - zachęcają producenci show

To program przełomowy, który ma szansę zmienić nasze postrzeganie piękna. Udowodni, że prawdziwe piękno nie jest zdefiniowane rozmiarem. Aż 81% mężczyzn na świecie już to wie i preferuje pełniejsze kobiety od chudych! Program ten jest więc wyzwaniem dla ludzkich uprzedzeń do zaokrąglonych damskich kształtów - przekonują.

Show oparte jest na niemieckim formacie "Curvy Supermodel", na licencji firmy Armoza Formats. Seria zakłada 10 odcinków. Za produkcję show odpowiada Rochstar. Format zadebiutuje na antenie Polsatu najprawdopodobniej jesienią 2017 roku.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Supermodelka Plus Size

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje