Reklama

Polska królowa wybiegów

Osiągnęła szczyt kariery. Chodzi w pokazach w Nowym Jorku, Mediolanie, Paryżu... Czy Anja Rubik nie obawia się upływającego czasu? Czego brak jej w życiu?

"Imperium TV": Chodzisz po światowych wybiegach, niedawno wyszłaś za mąż. Czy masz już wszystko, czego ci potrzeba do szczęścia?

Reklama

Anja Rubik: - Uważam się za szczęściarę. Jestem bardzo zadowolona z życia. Zdobycie tego wszystkiego kosztowało mnie wiele wysiłku, ale robię to, co kocham, i zdobyłam to, co jest dla mnie ważne. Jednak nie brak mi nowych pomysłów.

Czego jeszcze chcesz od życia?

- Nie mogę spocząć na laurach. Mam nadzieję, że jak najdłużej zostanę w zawodzie. Muszę być cały czas elastyczna, bo tego wymaga moja praca. Ostatnio robię tylko wybrane rzeczy w świecie mody, a więc mam czas na inne projekty, np. na 'Top Model. Zostań modelką'.

A nie myślisz o przerwaniu kariery i życiu rodzinnym?

- Nie, wprost przeciwnie. Mam coraz więcej planów. Teraz, gdy wzięliśmy z Sashą ślub, jesteśmy silniejsi, niż byliśmy w pojedynkę. Boję się słowa emerytura, bo w moim zawodzie przychodzi ona stanowczo za szybko.

Jej widmo już krąży nad tobą?

- Jeszcze nie, choć wszyscy o to pytają. Moda to przemysł, który jest związany z młodym wiekiem i takim wyglądem. Wprawdzie pomocne są photoshop i medycyna estetyczna, ale nie można być modelką na zawsze.

Czy będziesz zatrzymywać czas u chirurga plastycznego?

- Wolę naturalnie się starzeć, choć może za pięć lat zmienię zdanie. W każdym razie teraz nie wyobrażam sobie implantów policzków czy botoksu. To ważne, by modelka wyglądała naturalnie. Wtedy jest przekonywająca.

Kiedy zaczynałaś karierę w świecie mody, marzyłaś, że zajdziesz aż tak wysoko?

- Zawsze wiedziałam, że tak się stanie. Na początku nie było łatwo i jako jedyna z rodziny wierzyłam, że mi się uda. Dzięki tej determinacji jestem tu, gdzie jestem, i pracuję z najlepszymi.

A gdzie jest Twój dom?

- W Nowym Jorku. Tam odpoczywam, mam dom i ustabilizowane życie. A właśnie tego brakuje mi teraz najbardziej.

Z Anją Rubik rozmawiała E. Pokrywa/AKPA.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

Imperium TV

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: krolowa | Królowe | Rubik | Nie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje