Reklama

Reklama

Płocka Noc Kabaretowa w Polsacie

4 czerwca na antenie Polsatu będzie można zobaczyć Płocką Noc Kabaretową - poinformował portal Wirtuialnemedia.pl.

W jubileuszowej edycji Płockiej Nocy Kabaretowej wystąpił m.in. kabaret Paranienormalni

Jubileuszową, 10. edycję Płockiej Nocy Kabaretowej mieli, jak co roku, zobaczyć widzowie TVP2. Show miano pokazać 1 maja.

O tym, że Telewizja Publiczna zmieniła plany, szef imprezy, Krzysztof Grzegocki, dowiedział się 27 kwietnia. "Dostałem z telewizji e-mail, że transmisji nie będzie. Nie podano żadnego powodu" - cytował go serwis press.pl.

"Nigdy nie dostałem żadnych uwag od dyrektora Dwójki, nigdy z nim nie rozmawiałem. (...) Reżyserka programu Beata Harasiewicz przekazała mi tylko uwagi co do składu występujących kabaretów, ale to było 25 kwietnia, miesiąc po rozpoczęciu sprzedaży biletów" - dodaje.

Reklama

"Stwierdziłem, że Płocka Noc Kabaretowa jest nieprzygotowana" - ripostował dyrektor TVP2 Maciej Chmiel. "Nie podobało mi się, że program jest niekompletny, a moje uwagi są odrzucane. Dwójka to nie jest półka, na której każdy kładzie, co uważa. Położy to, co ja uznam za właściwe" - dodawał Chmiel.

Motywem przewodnim widowiska w płockim amfiteatrze były igrzyska olimpijskie. W zawodników, ekspertów, komentatorów wcielili się m.in. Artur Andrus, Wiktor Zborowski i Marian Opania. Na scenie pojawili się m.in. Kabaret Skeczów Męczących oraz Paranienormalni.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Płocka Noc Kabaretowa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje