Reklama

Reklama

Plany na przyszłość Anny Dereszowskiej

Jak wiele innych gwiazd, Anna Dereszowska postanowiła przywitać 2021 rok na wakacjach i od kilku dni odpoczywa na Zanzibarze. Tam też świętowała swoje czterdzieste urodziny, które obchodziła 7 stycznia. Z tej okazji wrzuciła na Instagram film, na którym zrzuca słomkowy kapelusz i wykonuje efektowny skok z łódki do morza. Nagranie opatrzyła wiele mówiącym wpisem. "Plum i czterdzieści. Wdzięczna za wszystko, czego doświadczyłam i doświadczam, płynę dalej" - napisała. Aktorka nie kryje, że to przełomowy moment w jej życiu.

Najbliższe miesiące to nie tylko rewolucja w życiu prywatnym Anny Dereszowskiej, ale także bardzo intensywny okres zawodowo

Ten skok na głęboką wodę może być dla Dereszowskiej symboliczny, bo w jej życiu wiele się dzieje, a najbliższe miesiące też będą dla niej bardzo intensywne. Przełom szykuje się zwłaszcza w jej życiu prywatnym, bo gwiazda razem ze swoim partnerem Danielem Duniakiem rozpoczęła budowę domu w okolicach Giżycka na Mazurach i - jeśli nic nie zatrzyma prac budowlanych - jeszcze w tym roku zamierza się tam przeprowadzić.

Co było przyczyną decyzji o przeprowadzce? Odpowiedzi można szukać na Instagramie przy zdjęciu sprzed kilku tygodni. "Mój chłopak i nasz nowy świat. Budujemy się. Daleko od miasta. Daleko od dotychczasowej rzeczywistości. Z perspektywą na kompletną zmianę naszego świata, stylu życia i pracy. Dużo o tym myśleliśmy i wciąż myślimy, ale jeśli nie zaryzykujemy, nie sprawdzimy, nigdy się nie dowiemy. Daniel Duniak śmieje się, że czujemy niepokój, jeśli przez dłużej niż pół roku nie kręci się u nas betoniarka. No wiec właśnie się rozkręciła! I tym razem pokręci się przy tej okazji nie tylko betoniarka!" - napisała Dereszowska.

Reklama

Pierwsze lata po zbudowaniu domu na Mazurach rodzina aktorki będzie spędzać, dzieląc czas pomiędzy na dwa domy - do momentu, aż jej starsza córka Lena Grabowska, która obecnie ma 12 lat, skończy w Warszawie szkołę podstawową.

Najbliższe miesiące to nie tylko rewolucja w życiu prywatnym aktorki, ale także bardzo intensywny okres zawodowo. Już teraz możemy oglądać Annę Dereszowską w serialu obyczajowym "Lepsza połowa" na antenie TVP2, a wiosną aktorka pojawi się w obsadzie w kolejnych dwóch produkcji: "Komisarz Maria" w reżyserii Marcina Zębińskiego na Polsacie (wcześniej znany pod roboczym tytułem "Maria Matejko") oraz w kryminalnej produkcji "Tajemnica zawodowa" w TVN.

Anna Dereszowska pochodzi z Mikołowa, w 2003 ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie, a debiutowała na deskach Teatru Dramatycznego w Warszawie w 2002 roku. Grała w wielu popularnych filmach i serialach, m.in. "Lejdis", "Pitbull. Niebezpieczne kobiety", "M jak Miłość", "Na dobre i na złe", "Odwróceni". Ma dwoje dzieci: 12-letnią Lenę Grabowską, której ojcem jest aktor Piotr Grabowski, i 5-letniego syna Maksymiliana z obecnym parterem Danielem Duniakiem.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Anna Dereszowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje