Reklama

Piotr Kupicha... policjantem

Już niedługo zobaczymy Piotra Kupichę w zupełnie nowej roli. W programie "Wielka draka o dzieciaka!" lider zespołu Feel wystąpi jako policjant!

Każdy odcinek "Wielkiej draki o dzieciaka!" i przygotowane zadania zaskakują nie tylko rodziców i widzów przed telewizorami, ale także gwiazdy zaproszone do studia. Przekonał się o tym Piotr Kupicha, który zgodził się na udział w programie.

Reklama

Artysta sam stara się, jak najwięcej czasu poświęcać dwójce swoich dzieci, mimo że praca zmusza go do częstych podróży.

"Jeśli już w naszym życiu pojawiają się dzieci, to wszystko podporządkowujemy im. W moim przypadku też tak jest" - wyznał muzyk.

Ciekawe czy ojcowskie doświadczenie pomoże mu w wykonaniu wszystkich zadań?

Wydawałoby się, że zawodnicy zgłaszający się do teleturnieju, powinni znać swoje pociechy na wylot. Pomimo tego, że oni tak twierdzą, to testy w studiu, burzą tę niezachwianą pewność.

W każdym odcinku programu dorosłych czeka zresztą masa innych wyzwań. Kupicha weźmie na przykład udział w dyscyplinie, która dla wielu widzów będzie kompletną nowością. Konkurencja pod nazwą "poziome bungee" może sprawić wiele trudności i pozbawić jego rodzinę miejsca w finale...

Chcesz obejrzeć swój ulubiony program, serial, film, teleturniej? Sprawdź nasz program telewizyjny - mamy na liście aż 193 stacje!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: policja | Piotr Kupicha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje