Reklama

Piotr Kraśko w "Dzień Dobry TVN": "Dobra zmiana"

Piotr Kraśko w sobotę, 16 kwietnia, po raz pierwszy współprowadził poranny magazyn "Dzień Dobry TVN". Swego nowego, ekranowego partnera widzom przedstawiła Kinga Rusin. "Nie myślałem, że to powiem... Dobra zmiana" - oświadczył były dziennikarz TVP.

Kinga Rusin i Piotr Kraśko w drodze na poranny magazyn "Dzień Dobry TVN" - 16 kwietnia 2016 roku

"Bardzo długo o tym myślałem. Uważam, że telewizja jest albo dobra albo zła. To jest na pewno najlepszy program poranny, który w Polsce w ogóle można obejrzeć" - powiedział na powitanie Piotr Kraśko.

Reklama

"Życie nie składa się tylko z polityki, a może nawet gorzej, że politycy zapominają o tym, że życie ma masę odcieni. (...) Nie myślałem, że to powiem... Dobra zmiana" - dodał były dziennikarz TVP.

Piotr Kraśko jako współprowadzący magazyn "Dzień Dobry TVN" pojawił się po raz pierwszy w sobotę, 16 kwietnia. Były dziennikarz TVP zastąpił w tej roli Bartosza Węglarczyka, który pożegnał się z programem.

Kraśko ekranowy duet będzie odtąd tworzył z Kingą Rusin, z którą przyjaźni się od wielu lat.

Nowym prowadzącym pochwalono się na oficjalnym profilu programu "Dzień Dobry TVN" na Facebooku.

To nie jedyne nowe zajęcie Piotra Kraśko, który w styczniu po 25 latach odszedł z Telewizji Polskiej.

Dziennikarz będzie również gospodarzem magazynu z informacjami i komentarzami o świecie "Fakty z zagranicy", nadawanego w TVN24 BIS. Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl, zadebiutuje w tej roli w poniedziałek, 18 kwietnia i będzie się tam pojawiać na zmianę z Jolantą Pieńkowską, która od początku kwietnia jest gospodynią magazynu.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Piotr Kraśko | dzien dobry tvn | Kinga Rusin

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje