Reklama

Reklama

Piotr Kraśko pożegnał się "po raz ostatni"

"Widzimy się dziś po raz ostatni. W tym roku"- tymi słowami Piotr Kraśko zakończył środowe wydanie "Wiadomości" TVP. Prezenter odniósł się w ten sposób do przyjętej wcześniej tego dnia przez Sejm nowelizacji ustawy medialnej.

Piotr Kraśko na premierze "Gwiezdnych wojen"

"Ponieważ widzimy się dziś po raz ostatni... w tym roku, to z okazji nadchodzącego Nowego Roku w imieniu całej redakcji 'Wiadomości' chcemy życzyć państwu szczęśliwego Nowego Roku i bardzo podziękować za to, że są państwo z nami. Bo to miliony widzów Wiadomości codziennie sprawiają, że to jest wciąż najchętniej oglądany program informacyjny w Polsce i to zaszczyt móc pracować dla państwa, i zaszczyt pracować ze wspaniałymi ludźmi, którzy ten program i tę telewizję tworzą. W imieniu całej redakcji 'Wiadomości' wszystkiego dobrego dla państwa na Nowy Rok" - tymi słowami zakończył środowe "Wiadomości" Piotr Kraśko.

Reklama

Niektórzy internauci twierdzą, że była to drwina z krążących w przestrzeni mediów społecznościowych pogłosek o odejściu ekipy "Wiadomości" w związku z planowaną restrukturyzacją mediów publicznych. Inni dostrzegli w geście Kraśki ironiczne potwierdzenie zapowiadanych zmian w obsadzie dziennikarskich stanowisk w TVP.

"P.Kraśko miał dziś ostatnie pożegnanie z bronią.Pani Tadla może nie zdąży się pożegnać" - tak Krystyna Pawłowicz skomentowała całe zdarzenie na Facebooku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Kraśko

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy