Reklama

"Pierwsza miłość': Mąż Sabiny brutalnie zamordowany

Małżeństwo Sabiny (Urszula Dębska) i Igora (Rafał Mohr) nie potrwa zbyt długo. Kilka dni po ślubie mąż Sabiny zostanie brutalnie zamordowany.

Ślub to dla wielu najszczęśliwszy moment w życiu. Niestety nie dla Sabiny. Jeszcze przed ceremonią ją i Igora poróżni sprawa Natana (Krzysztof Kwiatkowski). Dziewczyna dowie się, że jej przyszły mąż zachował się wobec lekarza nieuczciwie.

Reklama

Choć ceremonia będzie bardzo udana, zaraz po niej między nowożeńcami znowu dojdzie do sprzeczki. Igorowi bowiem bardzo nie spodoba się, że Sabina zaprosiła na uroczystość jego ojca. Nabuzowany uderzy żonę, a ta z impetem upadnie i straci przytomność. Karetka na sygnale zabierze ją do szpitala.

Przed lekarzami i najbliższymi dziewczyny Igor będzie utrzymywał, że to nieszczęśliwy wypadek. Jednak Grażynie (Grażyna Wolszczak), Grzegorzowi (Jan Jankowski), Radkowi (Mateusz Banasiuk) oraz pozostałym przyjaciołom Sabiny trudno będzie uwierzyć w jego wersję wydarzeń. Będą wstrząśnięci, bo usłyszą od Natana, że w efekcie całego zdarzenia Sabina poroniła.

Matka Sabiny wścieknie się na Igora i dojdzie do kolejnej przepychanki. Kiedy Sabina odzyska przytomność też nie będzie chciała mieć nic wspólnego z mężem i poprosi Grażynę by zabrała jej rzeczy z jego mieszkania. Kiedy Wekslerowa tam pojedzie znajdzie zięcia w kałuży krwi. Gdy wezwie policję i pogotowie, okaże się, że Igor nie żyje. Nie trudno się domyślić, że podejrzanych będzie kilku. Igor miał przecież wielu wrogów.

Kto mógł chcieć jego śmierci? Jak zareaguje Sabina, która dochodzi do siebie w szpitali, gdy się o tym wszystkim dowie? Ten wątek w serialu "Pierwsza miłość" - już od 16 maja w Polsacie.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: MAZ | Rafał Mohr | Pierwsza miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje