Reklama

Pieńkowska wraca do "M jak miłość"!

Paweł (Rafał Mroczek) i Piotrek (Marcin Mroczek) poznają prawdę na temat przedłużającego się milczenia swojej mamy Marii (Małgorzata Pieńkowska). Sprawdź szczegóły!

Przypomnijmy, że aktorka Małgorzata Pieńkowska, wcielająca się w rolę Marysi postanowiła rozstać się z rolą w "M jak miłość", by zająć się realizacją własnych projektów artystycznych. Zaciągnęła kredyt i... wyprodukowała spektakl teatralny "Więzi rodzinne", który jednak - wbrew jej oczekiwaniom - nie odniósł wielkiego sukcesu.

Reklama

Od czasu rezygnacji z występów w "Emce" nie pojawiła się też w żadnym innym serialu. Aktorka, o czym informowały tabloidy, straciła ponoć płynność finansową.

Niedawno postanowiła rzekomo poprosić producentów "M jak miłość", by dali jej szansę na powrót i wybaczyli jej niefortunną, jak się okazało, decyzję, którą podjęła półtora roku temu.

Dlatego wątek Marii Rogowskiej odżyje w serialu na nowo! Okaże się, że Marysia, mieszkająca obecnie z mężem i córeczką w Norwegii, cierpi na depresję. To dlatego zerwała kontakty z rodziną.

Choć Rogowscy mają za granicą dobre warunki życia, Marysia czuje się w Norwegii obco i rozpaczliwie tęskni za krajem i rodziną.

A od tęsknoty już tylko krok do przyjazdu do Polski i ponownego pojawienia się na ekranie! W jaki sposób producenci rozwiążą kwestię powrotu Marysi - tego na razie nie wiadomo.

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Zobacz nasze podsumowanie 2013 roku

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje