Reklama

Pięć nowości na 5-lecie Polsat Cafe

"Kolacja z Szefem", "Mały nie-poradnik", "Mała Czarna", "Fabryka piękna" i "Tancerki" - to pięć nowości, które Polsat Cafe przygotowała na nadchodzącą jesień. To prezent dla widzów na pięciolecie stacji.

Pierwszą z nowości, jakie stacja przygotowała w nowej ramówce jest program "Kolacja z Szefem". W każdym odcinku trzy osoby będą starać się o pracę na wymarzonym stanowisku. Jednym z zadań będzie przygotowanie kolacji dla szefa i ugoszczenie go u siebie w domu. Kolejne zadanie przydzieli potencjalny pracodawca już tylko dwóm kandydatom. Pracę dostaje wybrana przez szefa osoba. Po miesiącu ekipa programu odwiedza wybranego kandydata w jego nowej pracy i sprawdza czy wybór szefa był trafiony i jak nowy pracownik sprawdza się na powierzonym stanowisku.

Reklama

Kolejną nowością jest prowadzony przez Kasię Cichopek program "Mały nie-poradnik". Nowy program adresowany jest do rodziców, którzy mają problemy ze swoimi pociechami. W programie Kasia Cichopek z pomocą sztabu specjalistów przyglądać się będzie problemom, jakich dostarczają dzieci i postara się dotrzeć do sedna tych z pozoru niegrzecznych malców. Idąc za głosem maluchów i radami ekspertów rodzice otrzymają porady, jak pokierować swoim zachowaniem by zmieniły się ich dzieci.

Program "Mała Czarna" jest dobrze znany tym Polkom, które cenią sobie mądre rozmowy. Tym razem program prowadzony niezmiennie od wielu lat przez cenioną Katarzynę Montgomery zagości na antenie Polsat Cafe. Dziennikarka wraz współprowadzącymi Aleksandrą Kwaśniewską, Barbarą Stanisławczyk, Beatą Kawką, Karoliną Wajdą, Zuzanną Ziomecką, Pauliną Reiter i Piotrem Najsztubem zapraszają do studia gości - gwiazdy oraz ekspertów i rozmawiają o uczuciach, seksie, zdrowiu, a także dzieciach, kuchni i urodzie, nie pomijając również tematów modowych.

- Bardzo się cieszę, że dołączyłyśmy do tego kipiącego kobiecością kanału. Jak sobie uświadomiłam jesteśmy ciut starsze niż Polsat Cafe, ale to puszczę w niepamięć. A co do klasyki to niezmiennie stawiamy na tę klasykę, która nigdy się nie nudzi i która jest podstawą talk show, czyli rozmowę. Szczery, otwarty, wielowymiarowy dialog to jest to, co najbardziej lubimy, mam nadzieję, że nasi widzowie również - przyznała Katarzyna Montgomery.

Kolejna nowość to dobrze znany format, w nieco zmienionej wersji, czyli prowadzona przez Dorotę Chotecką, "Fabryka piękna". W 10 odcinkach spektakularne przemiany przejdzie 10 kobiet z całej Polski, które zgłosiły się do programu by odmienić swój wygląd, a niejednokrotnie swoje życie. Eksperci z wielu dziedzin: chirurdzy plastycy, specjaliści z zakresu medycyny estetycznej, stomatolodzy, styliści fryzur, makijażu i stroju, poddadzą uczestniczki zabiegom, które pozwolą im nareszcie poczuć się dobrze we własnej skórze.

- To byłoby bardzo proste, gdyby chirurg mógł wyciąć to, co nam leży na duszy, niestety tak nie jest. W tym programie staram się być aniołem stróżem kobiet, które się do nas zgłaszają. To kobiety, które nam ufają, przychodzą do nas ze swoimi historiami, problemami, z chęcią zmiany swojego życia, której pierwszym krokiem jest zmiana zewnętrzna, czy im to pomoże, nie wiem, przekonamy się oglądając program - powiedziała Dorota Chotecka.

Ostatnią z nowości jest telenowela dokumentalna "Tancerki" - fascynująca opowieść o ludziach pełnych sprzeczności. Tancerki na rurze, gogo, lap dance, które w dzień są matkami i nierzadko żonami. Akrobatki na metalowej rurze, codziennie obnażające się i flirtujące z klientami. To jednak tylko pozory rozwiązłości. Ich praca nie ma nic wspólnego z uprawianiem nierządu, to normalne, skromne dziewczyny, które starają się utrzymać dom.

Oczywiście na antenie nie zabraknie dobrze znanych programów m.in.: prowadzonego przez Joannę Horodyńską programu "Gwiazdy na dywaniku", Anna Guzik kolejny sezon będzie radziła jak zachować "Zdrowie na widelcu", Krzysztof Ibisz postara się "Zrozumieć Kobietę", Ewa Wachowicz i Witek Iwański będą trafiać "Przez żołądek do serca", a Ewa Pacuła będzie życzyć wszystkim dobrych nie zawsze grzecznych nocek w programie "Dobrenocki".

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje