Reklama

Reklama

Phoebe Waller-Bridge nie zagra w serialu "Pan i pani Smith"

Wiadomość o tym, że powstanie serial na podstawie słynnego filmu akcji "Pan i pani Smith", gdzie tytułowe role brawurowo zagrali Angelina Jolie i Brad Pitt, zelektryzowała widzów. Równie dobrze została przyjęta informacja, że zabójcze małżeństwo Smithów zagrają w nowej produkcji Phoebe Waller-Bridge i Donald Glover. Udział tej pierwszej już jest jednak nieaktualny. Gwiazda właśnie wycofała się z projektu.

Phoebe Waller-Bridge

Nazwiska odtwórców głównych ról w serialu ujawniła na początku roku sama Jennifer Salke, szefowa Amazon Studios. "Naszym marzeniem, podobnie jak i naszych widzów na całym świecie, było to, aby te dwie osobowości artystyczne współpracowały jako potężny, kreatywny zespół. Donald i Phoebe to dwoje z najbardziej utalentowanych twórców, jakich znam" - stwierdziła wtedy z wyraźną ekscytacją.

Kto zagra w serialu "Pan i pani Smith"?

Jak się okazuje, do tej długo wyczekiwanej współpracy nie dojdzie, ponieważ Phoebe Waller-Bridge wycofała się z projektu, w którym miała nie tylko zagrać tytułową rolę, ale także być jedną z producentek wykonawczych. Głównym powodem tej decyzji miały być różnice w wizji artystycznej między nią a Donaldem Gloverem.

Reklama

"Hollywood Reporter", który poinformował o tej sprawie jako pierwszy, napisał: "Osoby z otoczenia aktorki twierdzą, że zdobywczyni nagrody Emmy za serial 'Fleabag' miała inną wizję twórczą na temat nowo powstającej serii niż Donald Glover, u boku którego miała zagrać". Ten sam serwis przekonuje, że rezygnacja Waller-Bridge z roli nie wpłynęła na jej stosunki z Gloverem i że aktorzy traktują to zawodowe rozstanie jako polubowny rozłam.

Phoebe Waller-Bridge jest obecnie w trakcie kręcenia zdjęć do innej superprodukcji - "Indiana Jones 5", gdzie zagra jedną z głównych ról. Aktorka miała także swój udział w powstaniu scenariusza czekającego na październikową premierę filmu o Jamesie Bondzie "Nie czas umierać". Donald Glover z kolei wrócił na plan serialu komediowego o środowisku raperów "Atlanta", którego jest pomysłodawcą i w którym gra również główną rolę. Aktualnie powstają trzeci i czwarty sezon tej serii.

Amazon Studios nie zamierza wstrzymywać prac przygotowawczych do serialu i szuka już aktorki, która zastąpi Waller-Bridge. Premiera tej produkcji jest zapowiadana na 2022 rok.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Phoebe Waller-Bridge

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje