Reklama

Pazura na emeryturze? Nie, w "Hotelu 52"...

Jako gość serialowego hotelu okaże się dość kłopotliwy. Emerytowany wojskowy, którego zagra Cezary Pazura, będzie szukał idealnego narzeczonego dla córki. Prywatnie aktor także jest bezkompromisowy.

Cezary Pazura ma na koncie znakomite role w m.in. "Pierścionku z orłem w koronie", "Krollu" i w "Psach". - Trudno jest mi powiedzieć, który film jest dla mnie najważniejszy. W każdym zostawiłem kawałek serca - wyjaśnia.

Ma to od dziecka

Reklama

Jednak największą popularnosć przyniosły mu kreacje komediowe. - Rozśmieszanie to rzadka umiejętność, ale mnie od młodych lat przychodziło z łatwością - przyznaje aktor. - Myślę, że dzięki temu zaskarbiłem sobie sympatię widzów.

Ponad 25 lat

Choć trudno w to uwierzyć, przed dwoma laty aktor świętował jubileusz 25. lecia pracy artystycznej. Uczcił to serią występów kabaretowych w największych miastach w Polsce. Jednak na ekranie widać go było nieco mniej. - Scenariusz musi mnie przede wszystkim zainteresować, a to nie jest takie proste, bo choć scenariuszy jest sporo, to większość z nich jest słaba - tłumaczył swoją nieobecność Cezary Pazura.

Rodzina najważniejsza

Skupił się na pielęgnowaniu domowego ogniska. Z trzecią żoną - Edytą wychowuje dwójkę dzieci 4-letnią Amelię i Antoniego, który przyszedł na świat w lipcu ubiegłego roku. - Edyta przywróciła mi wiarę w miłość - mówi o żonie. Ich związek budził wielkie zainteresowanie plotkarskich portali i gazet, ale oni postanowili się tym nie przejmować.

Kilka tygodni temu o aktorze zrobiło się głośno za sprawą afery z szantażystą, który wyłudzał od aktora pieniądze. - Oddając sprawy w ręce wymiaru sprawiedliwości, zdawałem sobie sprawę, że wystawiam się na ocenę i krytyczne komentarze w mediach. Jednak moje poczucie działania w słusznej sprawie, jak i niepoddanie się zaistniałej manipulacji było w mojej ocenie najlepszym wyjściem - wyjaśnił w oświadczeniu, które trafiło do mediów.

Wraca na plan

- Jestem gotów, by znów stanąć przed kamerą na planie, usłyszeć magiczne słowo "akcja" - deklarował niedawno. Teraz zobaczymy go w roli jednego z gości serialowego "Hotelu 52". A już niebawem, ku radości swoich fanów, ponownie pojawi się na dużym ekranie. Na premierę czeka "Antyterapia" - komedia w reżyserii Bartosza Brzeskota, w której zagrał jedną z głównych ról.

JBJ

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: aktor | Hotel 52 | Cezary Pazura | serial

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje