Reklama

Reklama

Paweł Małaszyński ma urodziny!

Paweł Małaszyński ("Lekarze", "Misja Afganistan", "Magda M.") obchodzi w środę, 26 czerwca, 37. urodziny. Aktor doskonale pamięta moment, kiedy przestał być anonimowy i stał się jednym z ulubieńców polskich paparazzich.

- O tym, że stałem się tzw. produktem show biznesu, przekonałem się bardzo boleśnie w dniu, kiedy pod moim oknem po raz pierwszy czatowali paparazzi. To było już po "Oficerze", a w czasie kręcenia "Magdy M." - powiedział Paweł Małaszyński w wywiadzie.

Aktor pamięta, że zszedł wtedy do ukrytych w krzakach fotoreporterów porozmawiać z nimi i poprosić, aby nie robili zdjęć jego najbliższym - żonie i synkowi. Na nic się jednak zdały jego prośby...

- Sfotografowali i moją żonę, i mojego syna i mnie. Wszystkich po kolei - wspominał później.

Reklama

Od tamtej pory paparazzi praktycznie nie odstępują Pawła nawet na krok, a zdjęcia obrazujące to, jak robi zakupy, spaceruje z synkiem Jeremiaszem czy parkuje samochód, często pojawiają w prasie i na portalach zajmujących się plotkami z życia gwiazd.

- Dziś wiem, że trzeba nauczyć się z tym żyć, bo jakikolwiek bunt i tak nic nie da - mówi.

Paweł Małaszyński nie przepada za bywaniem w miejscach, gdzie spotkać można celebrytów i... fotoreporterów. Uważa, że szwendanie się po imprezach - jak sam to określa - w ogóle nie jest interesujące.

- Nie lubię tego i nie mam na to czasu. Wolę pobyć z żoną i zajmować się Jeremiaszem. Oczywiście, biorę udział w promowaniu produkcji, w których gram, bo uważam, że to mój obowiązek, ale nie widzę powodu, by promować siebie - mówił w jednym z telewizyjnych wywiadów.

Paweł przyznaje, że jest domatorem, chce jak najwięcej czasu spędzać z rodziną. Największą przyjemność sprawiają mu rozmowy z 9-letnim synem.

- Chcę jak najlepiej wychować Jeremiasza. To jest dla mnie najważniejsze. Pragnę, by był dobrym człowiekiem i by wiedział, czego chce w życiu i od życia - twierdzi aktor.

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: Misja: Afganistan | Magda M | urodziny | Lekarze | aktor | serial | Paweł Małaszyński | Paweł

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy