Reklama

Reklama

Paweł Deląg po raz ostatni w "M jak miłość". Kiedy emisja?

Paweł Deląg przypomniał swoim fanom, że we wtorek TVP wyemituje ostatni odcinek "M jak miłość" z udziałem aktora. Okazuje się jednak, że na pożegnanie Deląga z telenowelą TVP będziemy musieli poczekać do najbliższego poniedziałku.

Paweł Deląg przypomniał swoim fanom, że we wtorek TVP wyemituje ostatni odcinek "M jak miłość" z udziałem aktora. Okazuje się jednak, że na pożegnanie Deląga z telenowelą TVP będziemy musieli poczekać do najbliższego poniedziałku.
Paweł Deląg na planie "M jak miłość" /Marta Gostkiewicz / TVP /East News

"Dziś w tv chyba ostatni odcinek z Michałem Ostrowskim, a więc pożegnanie bohatera w popularnej Emce. Dziękuję cudnej Basi Kurdej-Szatan, Felkowi Mateckiemu i rodzinnie Mateckich, koledze który zawsze był i jest cool - Sławkowi Uniatowskiemu, załodze producentów reżyserów oraz ekipie "MJM" - dziękuje;) Aha i jeszcze jedno, zawsze chciałem w serialu zmienić okulary na mniejsze" - napisał aktor.

Okazuje się, że w związku z dzisiejszym meczem piłkarskich eliminacji do mistrzostw Europy Albania-Polska wtorkowa emisja "M jak miłość" została anulowana.

Reklama

Pomyłkę Deląga skorygowali administratorzy oficjalnego konta "M jak miłość" na Instagramie. "Dziś nie ma emisji MJM :) Na odcinek 1406 zapraszamy w poniedziałek o stałej porze" - napisali w komentarzu pod postem aktora.

Ostatni występ Deląga w "M jak miłość" zobaczymy więc w poniedziałek, 18 października, o godz. 20:55 w TVP 2.

Paweł Deląg: It's time to say goodbye...

O tym, że Deląg żegna się z "M jak miłość", Deląg poinformował już w czerwcu.

"It’s time to say goodbye... dziękuje całej ekipie za wspólny czas, moim cudownym partnerom @kurdejszatan @adriana.kalska.official @mroznerski @uniatowski, Felkowi ;) i wielu innym za Wasz uśmiech, poczucie humoru, obecność. Dziękuje produkcji za cierpliwość i życzę jeszcze wielu lat" - napisał pod kadrem z planu "Emki".

Odejście Pawła Deląga z "M jak miłość" zaskoczyło internautów śledzących jego profil na Instagramie, w tym też samą... Barbarę Kurdej-Szatan! Aktorka, która w serialu gra Joannę Chodakowską - ukochaną Ostrowskiego - w swoich słowach nie kryła zdziwienia takim obrotem spraw: "To już się nie widzimy? Dziękuję Pawełku! Samych dobroci w dalszej zawodowej drodze i do zobaczenia na szlaku".

Paweł Deląg wraca do "Przyjaciółek"

Niedługo później Paweł Deląg zdradził, że jego życie zawodowe wkrótce będzie pełne... kolejnych zawodowych projektów! Aktor powrócił do polsatowskich "Przyjaciółek", w których grał Wiktora - partnera Patrycji (Joanna Liszowska).

"Coś się kończy... ale zawsze coś się zaczyna, choć mówią, iż dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi... powroty, już po pierwszym dniu zdjęciowym na planie "Przyjaciółek". A Joasia... o nie, nie można z nią narzekać na brak emocji" - zdradził Deląg pod zdjęciem z Joanną Liszowską.

INTERIA/RMF
Dowiedz się więcej na temat: Paweł Deląg

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy