Reklama

Reklama

Paulina Sykut-Jeżyna: Wygląd? Klasa i inteligencja

Na przygotowania do dużej gali Paulina Sykut-Jeżyna poświęca nawet dwie i pół godziny. Kreacje wybiera sama lub zdaje się na pomoc zaprzyjaźnionych projektantów. Jej stylizacje zazwyczaj wzbudzają zachwyt znawców mody, ona sama uważa jednak, że o prawdziwym stylu decyduje nie tylko wygląd, lecz także klasa i inteligencja.

Stylizacje prezenterki zazwyczaj wzbudzają zachwyt znawców mody

Paulina Sykut-Jeżyna uchodzi za jedną z najlepiej ubranych gwiazd show-biznesu. Prezenterka nie zalicza modowych wpadek, a jej stylizacje, zwłaszcza noszone na czerwonym dywanie, są zawsze trafione i idealnie dopracowane. Gwiazda przyznaje, że na przygotowania do tego typu wieczornych wyjść poświęca dużo czasu.

- Jakieś dwie godziny, dwie i pół czasem. Wszystko zależy od tego, czy muszę się przemieszczać z miejsca na miejsce - mówi Paulina Sykut-Jeżyna agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Przy wyborze wieczorowych kreacji prezenterka zazwyczaj kieruje się własnym gustem, często jednak zdaje się na pomoc zaprzyjaźnionych projektantów. Twierdzi, że lubi z nimi współpracować, bo doskonale znają jej styl i wiedzą, jak chciałaby wyglądać. - Jest kilku takich wspaniałych projektantów, którym chciałabym zresztą podziękować. Jest to marka Just Paul, Laurel, Lidia Kalita i Hector & Karger - wymienia Paulina Sykut-Jeżyna.

Reklama

Styl prezenterki opierający się na klasycznym minimalizmie. - Piękną definicję gwiazdy stylu podała Bogna Sworowska. Powiedziała, że to nie tylko wygląd, to nie tylko stroje, lecz także to, co sobą reprezentujemy, to klasa, inteligencja i mądrość - mówi Paulina Sykut-Jeżyna.

Gwiazda telewizji Polsat całkowicie zgadza się z taką definicją stylowej kobiety. - Uważam, że bycie pięknym, bycie stylowym to zdecydowanie coś więcej niż tylko strój. Nawet powiedziałam, występując, że jestem bardzo szczęśliwa, bez tego, jak się czuję, pewnie nie byłabym tą gwiazdą stylu - podkreśliła Paulina Sykut-Jeżyna.

Newseria Lifestyle
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Sykut-Jeżyna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje