Reklama

Reklama

Paulina Sykut-Jeżyna wspomina studniówkową sukienkę

Paulina Sykut-Jeżyna potrafiła błysnąć wyczuciem stylu na długo przed tym, zanim rozpoczęła pracę w telewizji Polsat. Jednym z jej pierwszych ważnych wyborów modowych była kreacja na studniówkę. Po latach pozytywnie ocenia swoją balową stylizację.

Paulina Sykut-Jeżyna już od najmłodszych lat miała wyczucie stylu

"Sama zaprojektowałam swoją kreację. Chyba wzorowałam się na sukni Lanvin. Przeglądałam wcześniej różne modowe pisma. Mój pomysł zmaterializowała krawcowa. To była udana kreacja. Kiedy ostatnio przeglądałam zdjęcia ze studniówki, zauważyłam, że różniłam się od swoich koleżanek" - wyznała w rozmowie z PAP Life Paulina Sykut-Jeżyna.

Co unikalnego było w jej stylizacji? "One postawiły na ciężkie tafty, kwiaty i zdobienia. Ja miałam krótką, prostą, czarną sukienkę na jedno ramię, bez rękawów, z małym rozcięciem u dołu. Zdecydowałam się też na naturalną fryzurę. Z perspektywy czasu jestem zadowolona ze swoich wyborów. Nie pędziłam ślepo za modą. Wybierałam wszystko intuicyjnie" - oceniła prezenterka Polsatu.

Reklama

Sykut-Jeżyna jest świeżo upieczoną mamą. W grudniu urodziła córkę Różę. Gwiazda zrobiła sobie dłuższą przerwę od obowiązków zawodowych, by w pełni poświęcić się macierzyństwu.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Sykut-Jeżyna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama