Paulina Sykut-Jeżyna: Nie jem za dwoje

Paulina Sykut-Jeżyna nawet w ciąży nie rezygnuje z aktywności fizycznej. Regularnie pływa i wykonuje trening opracowany specjalnie z myślą o przyszłych mamach. W ten sposób zapobiega nadwadze i przygotowuje ciało do porodu. Prezenterka dba o również o zdrową dietę, bogatą w warzywa, chude mięso i kasze.

Paulina Sykut-Jeżyna wciąż zachwyca idealną figurą

Paulina Sykut-Jeżyna od wielu lat jest wielką pasjonatką sportu. Ćwiczy na siłowni i regularnie biega. Brała nawet udział w kilku maratonach, m.in. Maratonie Warszawskim. Aktywnego trybu życia nie porzuciła nawet w ciąży, uważa bowiem, że jest to naturalny sposób dbania o dobrą formę. Zmieniła jednak rodzaj uprawianego treningu. - Te ćwiczenia zupełnie różnią się od tych, które wykonywałam wcześniej, bo są znacznie bardziej delikatne, dostosowane do mojego stanu przede wszystkim, dobierane bardzo świadomie - mówi Paulina Sykut-Jeżyna agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Reklama

Prezenterka zdecydowała się na trening, który nie tylko pozwoli jej zachować szczupłe i jędrne ciało, lecz także przygotuje ją do porodu. Oprócz specjalnego zestawu ćwiczeń opracowanego specjalnie z myślą o kobietach w ciąży, gwiazda Polsatu regularnie uczęszcza na basen. Przed przystąpieniem do treningu skonsultowała się z lekarzem ginekologiem oraz profesjonalną trenerką. - Konsultowałam swoje ćwiczenia z Edytą Litwiniuk, która jest ekspertem w tej dziedzinie. I te wszystkie ćwiczenia są odpowiednie właśnie dla kobiet w moim stanie - przekonuje Sykut-Jeżyna.

Mimo zaawansowanej ciąży prezenterka wciąż zachwyca idealną figurą. Na oficjalnych imprezach chętnie pokazuje się w strojach eksponujących zgrabne i szczupłe nogi. Twierdzi, że zawdzięcza to nie tylko ćwiczeniom, lecz także zdrowej diecie. Dba, by w jej codziennym jadłospisie znalazło się dużo warzyw, chude mięso, kasze oraz owoce, którymi zastępuje słodycze. - Nie jem za dwoje, jem tyle, ile trzeba, zawsze odżywiam się zdrowo. A teraz to, co jest zdrowe dla mnie i dla mojego maleństwa - podsumowuje Sykut-Jeżyna.

Prezenterka jest obecnie w 6. miesiącu ciąży. Jej córeczka, której gwiazda postanowiła nadać imię Róża, przyjdzie na świat w grudniu.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Sykut-Jeżyna

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje