Reklama

​Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz poprowadzą... finał Ultraligi

Para prezenterów, która od kilku sezonów prowadzi program "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami", zmierzy się teraz z nowym wyzwaniem. Będą gospodarzami finału Ultraligi, czyli organizowanych przez kanał Polsat Games rozgrywek dla fanów gier komputerowych.

"Przed nami nowe wyzwanie! Już niebawem w Polsat Games" - napisała prezenterka na Instagramie pod zdjęciem na którym pozuje z Krzysztofem Ibiszem.

W ubiegłym roku to właśnie Ibisz prowadził finał flagowej produkcji Polsat Games, czyli Ultraligi. To cykliczne rozgrywki dla fanów e-sportu, których zwieńczeniem jest decydujący o tytule mistrza finał.

Ibisz sprawdził się jako prowadzący i zdobył sympatię w środowisku graczy komputerowych, dla których finał Ultraligi jest wyczekiwanym wydarzeniem.

Reklama

W 2019 roku partnerował mu Maciej Dowbor, który wiele razy podkreślał, że sam jest fanem gamingu. Czy na tegorocznym finale u boku Krzysztofa Ibisza zamiast Dowbora zobaczymy Paulinę Sykut-Jeżynę? Producenci programu nie potwierdzili jeszcze tych informacji, choć wszystko na to wskazuje.

Finały odbędą się 1 kwietnia, o ile organizatorom planów nie pokrzyżuje pandemia koronawirusa.

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Paulina Sykut-Jeżyna | Krzysztof Ibisz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje