Reklama

Reklama

Paulina Holtz najlepiej strzelającą aktorką w Polsce

Paulina Holtz, najbardziej znana z roli Agnieszki Lubicz w serialu "Klan", może pochwalić się nie lada zdolnościami. Aktorka trenuje strzelectwo i osiąga na tym polu wielkie sukcesy.

Paulina Holtz od trzech lat trenuje dyscyplinę zwaną strzelaniem praktycznym

Paulina Holtz osiągnęła spory sukces i obwieściła to na swoim Instagramie.

Paulina Holtz najlepiej strzelającą aktorką

"Jestem piątą najlepiej strzelającą kobietą w Polsce i z pewnością najlepiej strzelającą aktorką, i być może nawet najlepszą aktorką wśród strzelców" - ogłosiła w mediach społecznościowych aktorka.

"Dziękuję trenerze za to, że zaledwie po 3 latach trafiłam do top 5. Duma i radość!" - dodała.

Paulina Holtz od trzech lat trenuje dyscyplinę zwaną strzelaniem praktycznym lub dynamicznym (pod auspicjami International Practical Shooting Confederation). Polega ona na strzelaniu do celu, gdy jest się w ruchu. Trochę jak na ćwiczeniach dla oddziałów specjalnych, pokazywanych w filmach akcji. Dyscyplina wywodzi się z USA.

Reklama

"Ruch, presja czasu na wynik - to cechy charakterystyczne. Strzela się amunicją kalibru 9 mm PARA i większymi" - czytamy na stronie IPSC Poland. "Tu nie ma "zacięć" - problemy ze sprzętem i amunicją są problemami zawodnika".

I wiadomo już dlaczego kilka miesięcy temu aktorka pochwaliła się na Instagramie, że gdy dzieci idą spać, ona zajmuje się czyszczeniem i przygotowaniem broni do zawodów.

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Holtz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje