Reklama

Pamela Anderson we francuskim "Tańcu z Gwiazdami"

Pamela Anderson wystąpi we francuskiej edycji "Tańca z Gwiazdami".

Pamela Anderson

Była gwiazda serialu "Słoneczny patrol", która mieszka od niedawna w Marsylii z poznanym w 2017 roku partnerem - piłkarzem Adilem Ramim - zaprezentuje swe taneczne umiejętności w show "Danse avec les stars".

Reklama

"Nigdy nie tańczyłam, ale proponowano mi role na Broadwayu. Wygląda na to, że jestem skazana na to wyzwanie. Dzieci zawsze były na pierwszym miejscu, nie było więc czasu ani na kino, ani na teatr. Teraz są już dorosłe. Jestem gotowa na [przyjmowanie] większej ilości artystycznych ról" - Anderson ogłosiła na swej stronie internetowej.

"Taniec to świetny sposób na wyrażenie siebie oraz na zgrabną figurę. Jestem podekscytowana, gdy tylko myślę o tańcu - mam tak wiele do zaoferowania" - dodała 51-letnia gwiazda.

Anderson dodała, że na planie "Danse avec les stars" oczekuje wsparcia zarówno ze strony mieszkających na stałe w Kanadzie rodziców, jak i dwójki dzieci z małżeństwa z Tommym Lee Jonesem - 22-letniego Brandona i młodszego o dwa lata Dylana.

"To będzie zabawa! Czuje jednak zdenerwowanie. Zarówno moje ciało, jak i mój umysł potrzebują tego [rodzaju wyzwania]. Jestem pewna, że nie zabraknie też łez..." - zapowiedziała Anderson.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Pamela Anderson

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje