Reklama

Reklama

"Outcast: Opętanie" - nowy serial dla widzów o mocnych nerwach

Serial "Outcast: Opętanie" opowiada historię mężczyzny, który posiada dar wypędzania demonów. Nowa produkcja twórców głośnej serii "The Walking Dead", emitowana będzie na kanale FOX od 4 czerwca.

Patrick Fugit jako Kyle Barnes w serialu "Outcast: Opętanie"

W piątek, 20 maja, widzowie m.in. z Polski mogli zobaczyć (w transmisji na żywo za pomocą funkcji Facebook Live) pierwszy odcinek serialu "Outcast: Opętanie". Ogólnoświatowa premiera pierwszego z 10 odcinków odbędzie się 4 czerwca na antenie kanałów FOX w ponad 125 krajach świata (w tym w Polsce).

Pomysłodawcą i producentem wykonawczym serialu jest Robert Kirkman, twórca "The Walking Dead". Scenariusz oparto na komiksie autorstwa Kirkmana.

Głównym bohaterem serialu jest Kyle Barnes, młody mężczyzna, który przez całe życie zmaga się z opętaniem przez złe moce. Wraz z wielebnym Andersonem, kaznodzieją, który walczy z własnymi demonami, Kyle wyrusza w podróż, aby znaleźć odpowiedzi na nurtujące go pytania i odzyskać kontrolę nad własnym życiem. To, co odkryje może nie tylko zmienić jego los, ale także na zawsze odmienić oblicze całego świata.

Reklama

W roli Barnesa, bohatera, który szuka zbawienia i odpowiedzi na dręczące go pytania, izoluje się od najbliższych, by nie ranić ich bardziej, występuje Patrick Fugit ("Zaginiona dziewczyna"). Philip Glenister ("Życie na Marsie") wciela się w rolę wielebnego Andersona, kaznodziei z Północnej Wirginii, który wierzy, że jest żołnierzem Pana w wojnie przeciwko panoszącym się na Ziemi złym mocom. Gabriel Bateman ("Stalker") gra Joshuę Austina, ośmiolatka, który mieszka na drugim końcu rodzinnego miasteczka Kyle'a. Ku przerażeniu jego rodziny, chłopiec sprawia wrażenie jakby był opętany przez demony, ale w jego przypadku jest to coś bardzo szczególnego, co ma związek z Kylem Barnesem.

"To niezwykłe uczucie obserwować jak powstawał 'Outcast'. Najpierw był pomysł, potem komiks, a teraz serial telewizyjny, który obejrzą widzowie na całym świecie na antenie stacji FOX" - powiedział Robert Kirkman.

"Mam nadzieję, że widzom na całym świecie spodoba się świat serialu, który także ich trochę wystraszy" - dodał.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: FOX

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama