Reklama

Ostatnia szansa Mołek

Magda Mołek (29 l.), prezenterka telewizyjna TVN, dostała ostatnią szansę - od września poprowadzi aż dwa programy.

Magda nie ma szczęścia do programów, które prowadzi. Bardzo dobrze zaczyna, przyciąga dużą widownię przed telewizory, ale po jakimś czasie zaczyna nudzić swoją osobą.

Reklama

"Super Express" zapytał specjalistę od wizerunku Piotra Tymochowicza, co myśli on o blondwłosej prezenterce:

"Ona jest przykładem niedorobienia. Stara się być zabawna, sympatyczna, ale to jest na siłę. Gospodynie domowe na jej widok trafia szlag, wykształciuchy, słuchając jej, dostają kolki intelektualnej, nie zrozumieją jej również słuchacze Radia Maryja, bo mówi niezrozumiałym dla nich slangiem".

Magda Mołek prowadziła w TVP program "Spełniamy marzenia", który utrzymał się w ramówce niecały rok. Kolejny - "Moja krew", który powstał w telewizji TVN, przeszedł do historii nie z powodu popularności, ale faktu, że nakręcono tylko 16 odcinków.

Z kolei w "Tańcu z gwiazdami" zastąpiła ją Katarzyna Skrzynecka. Prezenterka musiała także odejść z "Lekcji stylu", którą prowadziła wraz z Jolantą Kwaśniewską.

Władze TVN dały Magdzie ostatnią szansę. Od września "Dzień Dobry TVN" będzie emitowane codziennie. Program poprowadzi Magda wraz z Andrzejem Sołtysikiem (40 l.), do niedawna rzecznikiem TVN.

W planach jest również drugi projekt, w którym Magda ma namawiać gwiazdy na wspomnienia z dzieciństwa i opowieści o życiowych wyborach.

Miejmy nadzieję, że tym razem liczba nakręconych odcinków przekroczy magiczną 16.

INTERIA.PL/Super Express

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Magda Mołek | prezenterka | TVN SA | magda | Mołek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje