Reklama

Ona na pewno się nie nudzi!

Kalendarz Aleksandry Szwed na najbliższe miesiące jest tak szczelnie wypełniony, że ona sama jest tym zaskoczona. Dwa spektakle, koncerty i gwóźdź programu: "Ekipa na swoim"! Czy przy tak napiętym grafiku aktorka znajdzie też czas na miłość?

Jeszcze w styczniu ten rok zapowiadał się zupełnie inaczej. Aleksandra witała go z Baronem (muzykiem z zespołu Afromental), z którym spotykała się od ponad roku. Ich rozstanie pod koniec stycznia było dla wszystkich dużym zaskoczeniem.

Reklama

Aktorka jednak nie rozpaczała, tylko rzuciła się w wir pracy. - Bardzo wiele rzeczy robię równolegle. Skończyliśmy pracę nad singlem 'Ach ten Pan', teraz go promujemy. Ze spektaklem 'Dwie połówki pomarańczy' gramy trasy po Polsce. Zaczęłam już próby do nowego spektaklu, musicalu - wyznała artystka.

Rzeczywiście, jej kariera toczy się teraz w kilku kierunkach. - Nie znoszę monotonii. A dzięki temu, że w pracy łączę różne projekty o charakterze artystycznym, to mam wrażenie, że nie przepracowałam w życiu ani jednego dnia - mówi aktorka.

Nową, ale niezwykle ciekawą pracą wydaje się prowadzenie programów. Aleksandra świetnie się w tym odnajduje! Zaczęła od MTV i programu "Operacja stylówa". Teraz przed nią o wiele większe wyzwanie, poprowadzi bowiem reality show "Ekipa na swoim" w Polsacie.

Nie będzie to łatwe zadanie, bo Ola ma też być pośrednikiem między jurorami a uczestnikami. A walka na pewno będzie ostra i pełna emocji - główną wygraną jest własna piwiarnia.

- Jestem kobietą pracująca i żadnej pracy się nie boję! - zapewnia Ola. I jeśli nad czymś ubolewa, to tylko nad tym, że z powodu braku czasu znów odłoży naukę na później.

Aleksandra, choć jako aktorka pracuje od dzieciństwa, nigdy nie ukończyła szkoły aktorskiej. Po maturze postawiła na kulturoznawstwo, ale tak naprawdę wciąż marzy jej się profesjonalny dyplom aktorski.

- Niestety, zawsze miałam problem z podchodzeniem do wszelkich testów i egzaminów. Przed każdym jestem zielona, trzęsę się i pocą mi się dłonie - wyznaje młoda gwiazda.

źródło: TTV/x-news


Przydałby się wobec tego ktoś, z kim można się cieszyć sukcesami, kto będzie wspierać w ambitnych planach i... przed egzaminami. Ale jak do tej pory Aleksandra szczęścia w miłości nie miała.

Głośno było o jej związku z Robertem, synem Tomasza Stockingera. Wszyscy też mocno kibicowali Oli, kiedy związała się ze wspomnianym wcześniej Aleksandrem Milwiw-Baronem.

Niedawno plotkarskie serwisy pokazywały zdjęcia Oli z przystojnym, mrocznym brunetem z długimi włosami. Okazało się jednak, że to Kajetan Góra, stylista fryzur, z którym Ola przyjaźni się i współpracuje od ponad dwóch lat. Więc choć zawodowo Aleksandra jest bardzo zajęta, a jej kalendarz pełen po brzegi, to serce wciąż ma wolne!

Marta Drelich

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Na co do kina?

TV14

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Szwed | Ekipa na swoim

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje