Reklama

Reklama

Omenaa Mensah o wakacyjnych romansach

Omenaa Mensah ma za sobą letnią fascynację z młodości, ale dzisiaj nie jest zwolenniczką wakacyjnych romansów. Jej zdaniem tego typu przelotne relacje rzadko znajdują szczęśliwy finał.

Omenaa Mensah należy do gwiazd, które chronią swoją prywatność przed opinią publiczną

Zdaniem wielu psychologów wakacje to czas, w którym ludzie często dają sobie większą wolność zarówno w kwestiach finansowych, jak i obyczajowych. Z urlopów przywożą wówczas nie tylko wspomnienia odwiedzanych miejsc, lecz także letnich romansów. Omenaa Mensah również ma za sobą wakacyjną fascynację z dawnych czasów, nie określa jej jednak mianem miłości, lecz tylko znajomości.

- Nie nazywałabym tego miłością, bardziej znajomością. W sferze romantycznej, marzeń i niespełnionej miłości - w tym kierunku mogłabym podróżować, bo wakacyjne miłości nigdy nie kończą się dobrze - mówi dziennikarka agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Reklama

Mensah należy do gwiazd, które chronią swoją prywatność przed opinią publiczną. Nie zdradza więc, czy obecnie w jej życiu jest miejsce na miłość. Twierdzi, że promienny wygląd i pozytywne nastawienie do świata zawdzięcza satysfakcji ze swoich życiowych osiągnięć. Uważa się bowiem za kobietę spełnioną. W Ghanie rozpoczęła budowę szkoły dla dzieci ulicy. - Staram się być uśmiechnięta i zadowolona. Jest tyle tragedii dookoła, że jeśli się na to popatrzy, to wstyd jest narzekać - wyjaśnia Mensah.

Newseria Lifestyle
Dowiedz się więcej na temat: Omenaa Mensah

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje