Reklama

Reklama

Olgierd Łukaszewicz w "M jak miłość"

Olgierda Łukaszewicza, który na początku roku dołączył do obsady "M jak Miłość", widzowie zobaczą na antenie TVP2 już we wrześniu. Aktor gra w serialu światowej sławy neurologa, profesora Kazana.

Ten elegancki lekarz - zawsze w garniturze i muszce - będzie opiekował się w szpitalu Anią, córeczką Marty Wojciechowskiej (Dominika Ostałowska).

Dziewczynka przejdzie pod okiem profesora skomplikowaną operację mózgu. Początkowo Anię miał operować ktoś inny, ale po interwencji Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) zajął się nią właśnie Kazan, który miał u niego dług wdzięczności. Wcześniej bowiem prawnik wyświadczył profesorowi pewną przysługę. Wkrótce okaże się, że to nie koniec tej historii.

Marta i Andrzej będą bardzo zaskoczeni, kiedy w ich domu pojawił się Kazan pod pretekstem zbadania Ani. Przed wyjściem profesor poprosi Andrzeja o rozmowę na osobności i podziękuje mu za pomoc. Marta będzie podejrzewać, że ma to związek ze zdrowiem Ani. Budzyński rozwieje jej obawy, uspokajając, że profesor pytał o adwokata w sprawie spadkowej.

Reklama

Kim tak naprawdę jest Kazan? - To lekarz uwikłany w wybory moralne, ponieważ kiedyś zdarzyło mu się wziąć łapówkę. Całe życie był jednak uczciwy. Praca jest dla niego wszystkim. Uważam, że człowiek, który popełnił błąd, za który publicznie przeprosił, ma prawo dalej wykonywać swój zawód. Przypadek Kazana przypomina mi trochę głośną swego czasu w mediach historię wybitnego lekarza specjalisty oskarżonego - kto wie, czy słusznie - o robienie za łapówki skomplikowanych operacji - wyjaśnił Olgierd Łukaszewicz.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje