Reklama

Reklama

Olga Kalicka w rosyjskim serialu

Olga Kalicka występuje obecnie w serialach "rodzinka.pl" oraz "M jak miłość", brała również udział w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Teraz czeka ją kolejne wyzwanie!

Olga Kalicka występuje obecnie w serialach "rodzinka.pl" oraz "M jak miłość", brała również udział w programie "Dancing with the Stars. Taniec z  gwiazdami". Teraz czeka ją kolejne wyzwanie!
Olga Kalicka zaczyna robić karierę za granicą /AKPA

Olgę Kalicką znamy przede wszystkim z ról w serialach. Grała w "Plebanii", "Ojcu Mateuszu" i "Prosto w serce", cały czas możemy ją oglądać w "rodzince.pl" i "M jak miłość". Teraz wygląda na to, że jej kariera mocno przyspieszyła.

25-letnia aktorka dostała ważną rolę w kręconym właśnie rosyjskim serialu kostiumowym "Godunow".

Reklama

Akcja rozgrywa się w XVII wieku, a Olga Kalicka wciela się w tej produkcji w polską szlachciankę, Marynę Mniszech, żonę cara Dymitra Samozwańca i pierwszą w historii kobietę koronowaną na carycę Rosji. Carycą Rosji była jednak zaledwie przez... 9 dni.

Czy Olga Kalicka spodoba się naszym wschodnim sąsiadom tak, jak cenieni tam aktorzy Natasza Urbańska i Paweł Deląg?

Aktorka nie ukrywa ekscytacji nowym wyzwaniem. Jest już w Moskwie na planie serialu i świetnie czuje się w stroju z epoki. To pierwszy jej udział w zagranicznej produkcji.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Olga Kalicka

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy