Reklama

Reklama

Olga Frycz po raz drugi zostanie mamą

​Olga Frycz przekazała na Instagramie radosną dla swojej rodziny wiadomość - zostanie mamą. Zdradziła także, że spodziewa się drugiej córeczki i wybrała już dla niej imię. Dodała rówineż, że szykuje się na "samodzielne macierzyństwo".

Olga Frycz

Ostatnie miesiące były dla Olgi Frycz bardzo wyjątkowe. Od jesieni aktorka większość czasu spędzała na Wyspach Kanaryjskich razem ze swoją 2,5-letnią córeczką Helenką i w towarzystwie zaufanych przyjaciół, do których należą m.in. Maja Bohosiewicz z mężem. Tam też Frycz była widywana w towarzystwie podróżnika i mówcy motywacyjnego Łukasza Nowaka, o którym mówiło się kilka miesięcy temu, że jest nowym partnerem życiowym gwiazdy. Jednak sama aktorka nigdy tego nie potwierdziła.

Ostatnie miesiące w większości spędzane na Teneryfie przyniosły aktorce nie tylko relaks pod palmami i piękną pogodę, ale także życiowe zmiany! Olga Frycz w ostatnim wpisie na Instagramie opublikowała bowiem zdjęcie, na którym widać spory ciążowy brzuszek. Poinformowała tam również, że po raz drugi zostanie mamą. Z jej posta dowiadujemy się, że spodziewa się drugiej córeczki, a nawet wybrała już dla niej imię - Zosia.

Reklama

"Helenka będzie supersiostrą, a ja zrobię wszystko, co w mojej mocy żeby moje dzieci były najszczęśliwsze. O siebie jestem totalnie spokojna. Czuję się wspaniale i wierzę, że wszystko będzie dobrze" - napisała Frycz.

Z dalszej części jej wpisu wynika, że aktorka nie jest związana z ojcem swojej drugiej córeczki i zdecydowała się wychowywać dzieci samodzielnie, przy wsparciu rodziny i przyjaciół.

"Samodzielnego macierzyństwa nie obawiam się wcale, wiadomo, że czasem będzie ciężko, ale mam wprawę i mocny charakter i był to mój własny, świadomy wybór. Mam wokół siebie wspaniałych przyjaciół, którym dziękuję, że nie oceniają negatywnie moich decyzji, nie próbują przekonać do swoich racji, ale wspierają mnie jeśli tylko tego potrzebuję. Jestem szczęśliwa i cóż mogę więcej napisać. Czekamy na Ciebie Zosiu" - kończy emocjonalnie Frycz.

Na reakcję jej przyjaciółek i bliskich koleżanek nie trzeba było długo czekać. Maja Bohosiewicz napisała w komentarzu: "Jesteś supermamą, wspaniałą przyjaciółką i mądrą kobietą", a Sylwia Juszczak-Krawczyk dodała: "Gratulacje Kochana! Wspaniała wiadomość! Zawsze możesz na nas liczyć jesteś supermamą". Pojawiły się także słowa wsparcia od Agaty Rubik: "Oczywiście, że wszystko będzie dobrze! Jesteś Olga Superwoman, dasz sobie świetnie radę ze wszystkim, a jak coś to "ciocie" pomogą" - zapewniła.

Córka Jana Frycza po raz pierwszy została mamą w 2018 roku. Wówczas na świat przyszła jej pierworodna córka Helenka, której ojcem jest Grzegorz Sobieszek, trener boksu tajskiego i psychopedagog.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Olga Frycz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama