Reklama

Reklama

Olga Frycz odchodzi z serialu "M jak miłość"

Olga Frycz, jedna z głównych bohaterek "M jak miłość", opuszcza serial. Aktorka na Facebooku wyjaśnia powód odejścia.

Olga Frycz, jedna z głównych bohaterek "M jak miłość", opuszcza serial. Aktorka na Facebooku wyjaśnia powód odejścia.
Olga Frycz ma nowe plany /AKPA

Olga Frycz, aktorka wcielająca się w postać Ali Zduńskiej - partnerki serialowego Pawła granego przez Rafała Mroczka - żegna się z serialem "M jak miłość". Frycz potwierdziła swoje odejście, komentując je na Facebooku.

"Pierwszy raz na planie "M jak Miłość" pojawiłam się w roli Ali 8 lutego 2013 roku. Nie wiedziałam, że przygoda z "Emką" trwać będzie aż cztery i pół roku" - wspomina Frycz. Dalej pisze: "To był dziwny czas... Niemniej jednak nie żałuje, bo przy okazji pracy poznałam kilku super ludzi".

Okazuje się, że Frycz decyzję o odejściu podjęła jeszcze w zeszłym roku. "W październiku, w dniu 30. urodzin podjęłam decyzję, że czas pożegnać się z serialem i rozpocząć kolejny zawodowy etap w moim życiu. Decyzja nie była trudna" - pisze wprost.

30 czerwca aktorka wcielająca się w postać Ali Zduńskiej po raz ostatni stanęła na planie "M jak miłość". Jej postać będzie pojawiała się jeszcze w kilkudziesięciu kolejnych odcinkach. Póki co nie wiadomo, kiedy zostanie wyemitowany ostatni z jej udziałem.

Reklama

Frycz prosi fanów również, by nie pytali, jak zakończy się jej wątek, ponieważ nie może wypowiadać się na ten temat. "Obyś nie zginęła w kartonach" - żartują fani.

"Dziękuje wam za wasze zaangażowanie, za wszystkie miłe słowa, komentarze, za wasze zaczepki na ulicach, w sklepach, parkach" - napisała aktorka.

RMF FM
Dowiedz się więcej na temat: Olga Frycz | M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL