Reklama

Reklama

Olga Borys: Który występ najlepszy?

W programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Olga Borys była już Stanisławą Celińską, Robertem Gawlińskim, Ireną Jarocką i Johnnym Rottenem. W tak różnorodnych i odległych od siebie kreacjach miała okazję nie tylko pokazać talent aktorski, ale też sprawdzić swoje możliwości wokalne. Jak do tej pory radziła sobie w show Polsatu?

Olga Borys nie boi się scenicznych wyzwań

Do roli Stanisławy Celińskiej w pierwszym odcinku musiała przytyć 40 kilo i postarzeć się o 20 lat. Aby odwzorować twarz artystki, zużyto półtora kilograma silikonu. "Nowe" ciało Olga Borys zyskała natomiast dzięki wyciętemu z materaca pogrubiaczowi. Metamorfoza wyszła fenomenalnie, podobnie zresztą jak wykonanie przez Olgę piosenki "Uśmiechnij się, jutro będzie lepiej".

Już w drugim odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" artystka "zmieniła" płeć i wcieliła się w Roberta Gawlińskiego. Do opanowania była nie tylko męska barwa głosu. - Najtrudniejsze były zęby - wyznała po występie. Początkowo sztuczna szczęka przeszkadzała jej do tego stopnia, że myliła tekst.

Reklama

- Mam sceniczne ADHD - stwierdza Olga Borys. - A tutaj musiałam cały czas być na hamulcu - mówiła o swoim kolejnym wcieleniu - w Irenę Jarocką. - W aktorstwie nigdy nie jestem obsadzana w statycznych rolach. Tu nie zmieniałam płci, nie miałam skomplikowanej choreografii, a jednak zaśpiewanie "Kawiarenek" było dla mnie bardzo trudne - dodaje.

Johnny Rotten z Sex Pistols, czyli kolejna postać, z którą przyszło się zmierzyć Oldze w show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" fizycznie była od niej bardzo odległa, ale pozwoliła jej się wyżyć na scenie. Wypadła świetnie, a jej wykonanie wzbudziło tyle emocji, że Bartłomiej Kasprzykowski potłukł szklanki na stole jurorskim.

A wam który z występów Olgi Borys podobał się najbardziej?

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy