Reklama

Reklama

Olga Bołądź powraca jako agentka

Wiosną na antenę Dwójki trafi miniserial na podstawie scenariusza głośnego filmu Patryka Vegi "Służby specjalne". Jedną z głównych ról zagrała w nim Olga Bołądź. Aktorka pojawi się też w wersji telewizyjnej tej historii.

Do niedawna widzowie mogli podziwiać Olgę Bołądź w ostatnim sezonie "Czasu honoru" i w "Lekarzach".

Niestety, zapadła decyzja, że medyczna seria stacji TVN, w której wcielała się w doktor Zaniewską podkochującą się w koledze po fachu (Borys Szyc), nie będzie kontynuowana. Tym samym aktorka miała zniknąć z małego ekranu. Okazuje się, że nie na długo.

Na początku grudnia ruszyły zdjęcia do nowej produkcji Dwójki opartej na pełnym politycznych aluzji filmie Patryka Vegi "Służby specjalne", który odsłania kulisy pracy oficerów wywiadu. Premierę pięciu odcinków telewizyjnej wersji tej historii zaplanowano na wiosnę.

Reklama

Jak zapowiadają twórcy, scenariusz został wzbogacony o nowe wydarzenia, fakty i postaci. Na ekranie pojawią się aktorzy występujący w kinowym hicie. Wśród nich m.in. Kamilla Baar i Olga Bołądź.

Aktorka, przyjmując propozycję zagrania pani podporucznik Aleksandry Lach, pseudonim Białko, wiedziała, że ta rola oznacza wiele poświęceń. - Codziennie chodziłam do siłowni i przez kilka miesięcy przestrzegałam rygorystycznej diety - wyznała w jednym z wywiadów.

Na dodatek artystka ścięła włosy. Przygotowania do serialu zapewne znów kosztowały ją sporo wyrzeczeń.

MP

Czytaj też:

Olga Bołądź: Wyzbyć się kobiecości...

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Kurier TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL