Reklama

"O mnie się nie martw": Prawo i porządek

Jesienne piątkowe wieczory w TVP2 będą należały do nowego serialu "O mnie się nie martw". Rzecz dzieje się w środowisku prawników.

Główną bohaterką najnowszej komediowej Dwójki jest Iga Małecka (w tej roli Joanna Kulig). To rozwódka, która nie bardzo radzi sobie z wychowywaniem dzieci, jej relacje z byłym mężem dalekie są od ideału, a na dodatek traci pracę.

Reklama

Pewnego dnia na drodze rezolutnej, choć niezbyt zaradnej Igi staje przystojny adwokat Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski). Małecka rozpoczyna pracę w kancelarii i szybko okazuje się prawdziwym skarbem dla prawników.

A to dlatego, że obdarzona jest świetnym zmysłem obserwacji i życiową mądrością. Problemy codziennego życia są jej bardzo bliskie. Ma więc wszystko to, co jest niezbędne do pracy z ludźmi, ale o czym nieco zadufani w sobie adwokaci często zapominają.

Mimo że Iga i Marcin należą do dwóch różnych światów, zacznie między nimi iskrzyć. Zanim jednak zrozumieją, że zasada o przyciąganiu się przeciwieństw doskonale sprawdza się w ich przypadku, upłynie sporo czasu.

Rodzące się uczucie obserwować będzie szef kancelarii (Andrzej Zieliński), jego córka i asystentka (Aleksandra Domańska), a także demoniczna i bezkompromisowa mecenas Laura Curyło (Katarzyna Zielińska).

SI

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Super TV

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: O mnie się nie martw

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje