Reklama

Nowa para prowadzących w "Pytaniu na śniadanie"! Kto zastąpił Joannę Racewicz?

​W niedzielny poranek, 10 czerwca, "Pytanie na śniadanie" poprowadziła Marcelina Zawadzka i Tomasz Wolny. Para zapowiedziała, że w końcu znalazło się zastępstwo za zwolnioną przez TVP Joannę Racewicz. Nie uwierzycie, kto został nową prowadzącą "Pytania na śniadanie"!

Zwolnienie Joanny Racewicz wiązało się z tym, że "Pytaniu na śniadanie" w końcu będzie musiała się pojawić nowa para prowadzących. Jednak przez długi czas nic nie było wiadomo w tej kwestii. Wejścia realizowane były przez pogodynkę Marzenę Kawę lub różne konfiguracje stałych prowadzących program.

W końcu TVP znalazło zastępstwo. Nowych prowadzących zapowiedzieli w niedzielę Marcelina Zawadzka i Tomasz Wolny. Okazuje się, że na miejsce Racewicz wskoczy Macademian Girl. Podczas prowadzenia programu będzie jej towarzyszyć dziennikarz sportowy Robert El Gendy.

Reklama

"Myślę, że będzie wesoło i będzie dużo emocji. W różnorodności, inności też jest siła. Poznaliśmy się przy okazji współpracy i tak to się potoczyło. Mam nadzieję, że państwo zaakceptują nas ze wszystkimi wadami i zaletami" - przywitali się z widzami nowi prowadzący, którzy pojawili się pod koniec niedzielnego wydania programu.

Macademian Girl  już nieraz była w "Pytaniu na śniadanie". Blogerka modowa wówczas była jedynie gościem. Teraz w studiu zasiądzie po drugiej stronie. Swoim sukcesem Tamara Gonzalez Perea, bo tak naprawdę nazywa się Macademian Girl, pochwaliła się na swoim Instagramie. Napisała przy zdjęciu ze studia:

"Pora na nowe wyzwania! Dziś zadebiutowałam w nowej roli: prowadzącej program "Pytanie na śniadanie". Razem z Robertem El Gendy zamierzamy skutecznie zarażać Was od rana pozytywną energią!".

Blogerka nie kryła się ze swoimi ambicjami kariery telewizyjnej. Swoimi marzeniami podzieliła się podczas udziału w "Agencie". Sama dość regularnie pojawiała się jako gość telewizji śniadaniowych.

Występowała też jako ekspertka w "Shopping Queen", a swój debiut jako prowadząca zdążyła zaliczyć jeszcze w programie "Królowa second-handów". Wygląda na to, że marzenia Macademian Girl póki co się spełniają. Teraz tylko będzie mogła liczyć, że spotka się z sympatią widzów.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Macademian Girl | Pytanie na śniadanie

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy