Reklama

Nowa miłość Zduńskiego

Paweł (Rafał Mroczek) z "M jak miłość" znów się zakocha. A jego dziewczynę zagra Olga Frycz.

Wkrótce w "M jak miłość" pojawi się nowa postać, którą zagra Olga Frycz. Twórcy serialu zapowiadają, że jej bohaterka oraz Paweł Zduński staną się najgorętszą parą jesieni!

Reklama

Ale po kolei. Od pewnego czasu do baru Zduńskiego i Janka (Jacek Lenartowicz) przychodzi mała Basia (Gabrysia Raczyńska). Dziewczynka sprawia wrażenie głodnej, więc właściciele zawsze ją czymś częstują.

Jednak sytuacja ta zacznie Zduńskiego irytować do tego stopnia, że pewnego dnia postanowi porozmawiać z jej matką. Wraz z małą pójdzie do jej domu, gdzie pozna Olgę (w tej roli Marta Ścisłowicz, również dołączająca do serialu).

Weźmie ją za matkę Basi i zacznie robić wymówki: - Kiepska z ciebie matka! Mała stale przychodzi do mojego bistro głodna - stwierdzi.

W odpowiedzi na to Olga najpierw pokaże mu pełną lodówkę, a po chwili wyrzuci go za drzwi. Nie zdąży wyjaśnić, że nie jest mamą, ale ciocią dziewczynki.

Tymczasem wkurzony Paweł będzie bliski skontaktowania się z opieką społeczną, lecz Basia poprosi go, by nigdzie nie dzwonił.

Alę, matkę Basi, którą gra Olga Frycz, poznamy jednak dopiero po wakacjach. Dodajmy, że w bardzo interesujących okolicznościach.

Zduński otworzy właśnie ciasteczko z wróżbą. Przeczyta, że tego dnia spotka miłość swego życia... I w tym momencie do bistro wkroczy z impetem Ala.

Oskarży Zduńskiego o to, że jego "przyjaźń" z małą dziewczynką jest dość podejrzana. Jak Paweł z tego wybrnie? I jak dojdzie do tego, że w końcu oboje się w sobie zakochają?

By się tego dowiedzieć, musimy, niestety, jeszcze poczekać kilka miesięcy.

emu

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Super TV

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Paweł | “M jak miłość” | "M jak miłość"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje