Reklama

Reklama

Nie żyje komik Ian Cognito. Zmarł podczas występu

Nie żyje słynny brytyjski komik - podała stacja CNN. Ian Cognito zmarł podczas występu na scenie. Publiczność do ostatniej chwili była przekonana, że to element show. Cognito odszedł w wieku 60 lat.

Słynny brytyjski komik Ian Cognito zmarł na scenie - podała stacja CNN. Artysta, który niedawno skończył 60 lat, w trakcie występu w barze Atic w angielskim mieście Bicester źle się poczuł. Na miejsce zostały wezwane służby medyczne. Kiedy ratownicy pojawili się na miejscu, stwierdzono zgon.

Ryan Mold, właściciel baru, w którym zmarł Ian Cognito, w rozmowie CNN opisał zdarzenie. Wszystko miało miejsce "mniej więcej w połowie występu". Cognito źle się poczuł, usiadł, zaczął się trząść. Publiczność myślała, że to część show - powiedział Mold. Dodał, że kilka minut wcześniej Cognito mówił o ataku serca i wylewie. Właściciel baru Atic podkreślił, że komik "był na scenie ekstrawagancką postacią", więc jego zachowanie "nie wydało się niezwykłe" publiczności.

Reklama

Mold dodał, że inni występujący tamtego wieczora artyści zdali sobie sprawę, że coś jest nie tak dopiero po kilku minutach. Wtedy wbiegli na scenę, by pomóc umierającemu Cognito. Wezwali ambulans, obecny na sali ratownik zaczął wykonywać resuscytację, a publiczność została wyproszona. Otrzymaliśmy zgłoszenie o 22.11 w czwartek do Crown Walk w Bicester do nagłego wypadku. Natychmiast wysłaliśmy karetkę i sanitariuszy, ale niestety pacjent zmarł na miejscu - poinformowały służby medyczne w oświadczeniu dla CNN.

RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy